Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kategorie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Płatności

Płatność za towary zakupione w naszym sklepie może być realizowana poprzez dokonanie przelewu na konto, zapłaty za pośrednictwem systemu płatności DotPay lub przy odbiorze przesyłki (paczka za pobraniem). Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Odpowiednią formę płatności wybiera Klient podczas składania zamówienia w Sklepie Internetowym.

DotPay

DotPay to nowoczesny oraz bezpieczny system płatności, dzięki któremu można płacić za pośrednictwem kart kredytowych, debetowych i przelewem. Dzięki DotPay można także zakupić przedmiot, w cenie nie mniejszej niż 300zł na raty. (przed zakupem przedmiotu na raty, należy upewnić się czy przedmiot jest dostępny)

Więcej o DotPay: dotpay.pl

Promocja

W dniach od 08.01.2019 do 14.01.2019 (włącznie) z kodem "30latskitenis" zamówienia premiowane są rabatem -5% na całą wartość koszyka. Upust dotyczy również produktów już przecenionych. Rabat nie dotyczy wysyłki, która jest jednak darmowa przy zamówieniach powyżej 300zł.

Kod należy wpisać w pierwszym etapie składania zamówienia w rubrykę pod napisem kupony. Następnie należy kliknąć przycisk "TAK".
Zniżka po tej czynności powinna zostać automatycznie naliczona, w razie jakichkolwiek problemów lub pytań zapraszamy do kontaktu.