Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty tenisowe męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do tenisa Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC 2018 Zobacz większe

Buty do tenisa Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC 2018

Nowy

Mizuno

Męskie buty do tenisa Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC, oferujące doskonałą równowagę pomiędzy amortyzacją a szybkością i stabilnością. Anatomicznie dopasowane do stopy, skutecznie chronią kostkę tenisisty, gwarantując mu rewelacyjne przyspieszenie. Model na każdy rodzaj kortu.

Więcej szczegółów

599,00 zł

379,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Atrakcyjne buty do gry w tenisa Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC z kolekcji SS18, wybierane na treningi na wszystkich rodzajach kortów tenisowych. Ich nowoczesna konstrukcja sprawia, że zawodnik cieszy się optymalnym poziomem amortyzacji i szybkości, jak również niezwykłą stabilnością.

  Świetne zaawansowanie technologiczne obuwia tenisowego Mizuno gwarantuje tenisistom niezwykłe przyspieszenie podczas intensywnych treningów.

  Mizuno Wave

  Płytka Mizuno Wave zastosowana w podeszwie męskich butów tenisowych Wave Exceed Tour 3 AC odpowiada za dodatkową amortyzację w okolicy pięty, co zapewnia utrzymanie kostki w odpowiedniej pozycji.

  3D Solid

  System 3D-Solid sprawia, że cholewka butów do gry w tenisa Mizuno rewelacyjnie dopasowuje się do stopy tenisisty, gwarantując przy tym niezwykłą odporność obuwia na zużycie.

  D-Flex Groove

  Specjalne żłobienia D-Flex umieszczone pod stopą zawodnika zapewnia wielokierunkowe przenoszenie ciężaru, podwyższając przy tym przyspieszenie tenisisty.

  U4iCX

  Lekka pianka amortyzacyjna U4iCX umieszczona w podeszwie butów Mizuno podwyższa amortyzację oraz trwałość modelu.

  Premium Insock

  Wytrzymałe wkładki klasy premium to gwarancja niezrównanego komfortu oraz trwałości męskiego obuwia tenisowego Wave Exceed Tour 3 AC.

  SR Touch

  Nowoczesny materiał umieszczony tuż pod piętą wpływa na doskonałe przyspieszenie oraz rewelacyjną amortyzację obuwia Mizuno.

  PoWnCe

  Kolejnym materiałem budującym podeszwę butów do gry w tenisa Mizuno jest PoWnCe - tkanina, która wpływa na na niezwykłą oszczędność wagi, zachowując przy tym ponadprzeciętną amortyzację.

  X100

  Tylną część podeszwy butów do tenisa z serii Wave Exceed Tour wypełnia specjalna mieszanka gumy węglowej, która zmniejsza jej ścieralność i pozwala pięcie lepiej pracować.

  Waga: 330 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: