Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty tenisowe męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do tenisa Mizuno Wave Exceed Tour 3 CC niebieskie Zobacz większe

Buty do tenisa Mizuno Wave Exceed Tour 3 CC niebieskie

Nowy

Mizuno

Męskie buty do tenisa ziemnego Mizuno Wave Exceed Tour 3 CC, które zaprojektowano w oparciu o najnowsze technologie. Zapewniają niezrównaną szybkość, doskonałą stabilność i bardzo dobrą ochronę kostki podczas gry.

Więcej szczegółów

579,00 zł

379,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty do tenisa ziemnego dla mężczyzn Mizuno Wave Exceed Tour 3 CC, które stanowią doskonały kompromis pomiędzy niezwykłym komfortem użytkowania, a niezrównaną szybkością i stabilnością w każdych warunkach. Buty zaprojektowano w oparciu o innowacyjne technologie, dzięki którym zawodnik cieszy się nalepszą możliwą amortyzacją, przyspieszeniem oraz ochroną kostki.

  Mizuno Wave

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave to element wszystkich butów z kolekcji Wave. Wpływa na dodatkową amortyzację okolic pięty, co pozwala na zachowanie jej w odpowiedniej pozycji.

  Buty do tenisa ziemnego marki Mizuno sprzedawane są wraz z wkładkami wymiennymi, które poprawiają komfort gry oraz trwałość obuwia.

  W butach tenisowych Wave Exceed Tour 3 CC zastosowano specjalne żłobienia w podeszwie, które odpowiadają za wielokierunkowe przenoszenie ciężaru oraz poprawę przyspieszenia.

  Najnowszy materiał amortyzujący SR touch w tylnej części podeszwy butów Mizuno redukuje wstrząsy, zwiększając komfort i wygodę gry w tenisa.

  Kolejną innowacją jest lekki materiał PoWnCe, którego zadaniem jest ograniczenie wagi butów przy zachowaniu pełnej amortyzacji.

  Tylna część podeszwy butów Wave Exceed Tour 3 CC skonstruowana została na podstawie specjalnej mieszanki gumy węglowej, która jest materiałem odpornym na ścieranie. Dzięki niemu dodatkowo mamy możliwość wspierać pracę pięty zawodnika.

  Zaawansowany system obuwia Mizuno 3D-Solid decyduje o znaczącym podwyższeniu odporności na zużycie prezentowanych butów tenisowych.

  Podeszwę butów do tenisa ziemnego marki Mizuno tworzy lekki materiał U4iCX, który odpowiada za ich trwałość, a także komfort podczas ich użytkowania.

  Waga: 355 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: