Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty tenisowe męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty tenisowe Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC czarne Zobacz większe

Buty tenisowe Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC czarne

Nowy

Mizuno

Szybkie i stabilne buty tenisowe Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC, dzięki którym czas spędzony na korcie tenisowym staje się przyjemnością. Model oferuje dodatkowe przyspieszenie oraz znakomitą ochronę kostki podczas wykonywania agresywnych ruchów.

Więcej szczegółów

579,00 zł

409,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty tenisowe dla mężczyzn Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC, które zapewniają znakomity balans pomiędzy komfortem oraz szybkością i stabilnością. Nowoczesna konstrukcja odpowiada za płynne przetaczanie stopy oraz wygodę podczas wykonywania nawet najbardziej agresywnych ruchów.

  Świetnie zaprojektowana cholewka decyduje o znakomitej ochronie kostki oraz wsparciu pracy pięty podczas gry w tenisa.

  Buty z kolekcji Wave charakteryzuje wykorzystanie płytki kompozytowej Mizuno, która poprawia amortyzację i wspiera dynamikę odbicia.

  Wygodne wkładki wymienne oparto o technologię Premium Insock, dzięki czemu są one jeszcze bardziej komfortowe i trwałe.

  Specjalne żłobienia w podeszwie butów tenisowych Mizuno odpowiadają za dodatkowe przyspieszenie podczas gry w tenisa, jak również szybkie i wielokierunkowe przenoszenie ciężaru ciała.

  W butach Wave Exceed Tour 3 AC zastosowano materiał amortyzujący SR touch, dzięki któremu przetaczanie stopy staje się jeszcze płynniejsze, a wstrząsy są znakomicie tłumione.

  Podeszwę butów Mizuno tworzy także materiał PoWnCe, który odpowiada za maksymalną oszczędność wagi przy perfekcyjnej amortyzacji.

  W butach tenisowych z kolekcji Wave zastosowano także specjalną mieszankę gumy węglowej, czyli materiał usprawniający pracę pięty oraz ograniczający ścieralność podeszwy.

  Za sprawą systemu 3D Solid cholewka butów tenisowych Mizuno naturalnie dopasowuje się do stopy, co wpływa na jeszcze większą odporność na zużycie.

  Ostatnim elementem zastosowanym w podeszwie prezentowanych butów jest U4iCX, który poprawia amortyzację oraz komfort gry w tenisa.


  Waga: 355 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: