Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty tenisowe męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty tenisowe Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC niebieskie Zobacz większe

Buty tenisowe Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC niebieskie

Nowy

Mizuno

Wyczynowe buty tenisowe Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC w kolorze niebieskim zapewniają niezwykłą szybkość i stabilizację. Gwarancję świetnej amortyzacji i wentylacji w każdych warunkach daje zastosowanie zaawansowanych technologii Mizuno. Użycie najwyższej jakości materiałów sprawia, że buty są niezwykle wytrzymałe. Przeznaczone są dla tenisistów grająych na róznych nawierzchniach. 

Więcej szczegółów

579,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Męskie buty tenisowe Mizuno Wave Exceed Tour 3 AC w kolorze niebieskim, oferujące niezwykły komfort i wygodę w każdych warunkach. Znakomicie radzą sobie na każdym, nawet najbardziej nierównym podłożu.

  Buty tenisowe Mizuno charakteryzuje nowoczesna cholewka, która wpływa na stabilność, znakomite przyspiesznie oraz ochronę kostki.

  Mizuno Wave to dodatkowa płytka kompozytowa odpowiadająca za podwyższoną amortyzację w okolicach pięty, dzięki czemu kostka znajduje się w odpowiedniej pozycji.

  Wkładki wymienne w butach Mizuno oparto o technolgoię Premium Insock, która podwyższa ich trwałość oraz komfort podczas gry w tenisa.

  Podeszwa prezentowanych butów wykorzystuje specjalne żłobienia D-Flex Groove, dzięki którym zawodnik cieszy się znakomitym przyspieszeniem za sprawą szybkiego i wielokierunkowego przenoszenia ciężaru ciała.

  Podeszwa butów Wave Exceed Tour 3 AC wykorzystuje również lekki materiał amortyzujący SR touch, który tłumi wstrząsy i poprawia przetaczanie stopy.

  PoWnCe to materiał oszczędzający wagę przy równoczesnym zapewnieniu wspaniałej amortyzacji.

  Tylna część podeszwy butów Mizuno zbudowana została ze specjalnej mieszanki gumy węglowej, która ogranicza jej ścieralność oraz wspiera pracę pięty.

  3D-Solid to system decydujący o naturalnym dopasowaniu cholewki do stopy tenisisty, przy zapewnieniu pełnej odpornośi na zużycie.

  Materiał amortyzujący U4iCX poprawia trwałość butów tenisowych Mizuno, a także wspiera dynamikę odbicia.


  Waga: 355 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: