Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty tenisowe męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty tenisowe Mizuno Wave Intense Tour 4 AC niebieskie 2018 Zobacz większe

Buty tenisowe Mizuno Wave Intense Tour 4 AC niebieskie 2018

Nowy

Mizuno

Innowacyjne buty tenisowe Wave Intense Tour 4 AC marki Mizuno, które umożliwiają zawodnikom pełną kontrolę gry z linii końcowej, zapewniając przy tym niezwykłą absorpcję wstrząsów. Model oferuje dodatkową amortyzację w okolicy pięt, jak również świetną stabilizację.

Więcej szczegółów

599,00 zł

369,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Intense Tour 4 AC to nowoczesne, komfortowe buty tenisowe w kolorze niebieskim, które pozwalają kontrolować grę z linii końcowej, gwarantując przy tym niezwykłą absorbcję wstrząsów podczas ruchów bocznych. Wyposażone w szeroką podeszwę, która oferuje dodatkową amortyzację i stabilność.

  Innowacyjne buty tenisowe Wave Intense Tour 4 AC marki Mizuno umożliwiają osiągnięcie niezwykłej stabilizacji, amortyzacji i komfortu gry. Oprócz najnowocześniejszych technologii model ten posiada szeroką podeszwę, gwarantującą rewelacyjną przyczepność i wygodę. W najważniejszych dla stopy miejscach buty zostały dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Komfort grania nawet w najgorętszych warunkach zapewnia właściwa wentylacja. Buty przeznaczone są do gry na wszystkich nawierzchniach.

  Buty na każdy rodzaj kortów.

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave zapewnia dodatkową amortyzację w okolicy pięty, co pozwala utrzymać kostkę w prawidłowej pozycji.

  W butach marki Mizuno zastosowano nowoczesne wkładki wymienne oparte o technologię Premium Insock, która podwyższa trwałość i wytrzymałość produktu.

  Podeszwę środkową butów Wave Intense Tour 4 wyposażono w podeszwę z pianki ap+ z podwójną gęstością, co zapewnia pełną stabilność po stronie bocznej oraz silną amortyzację pośrodku i z tyłu.

  Specjalna mieszanka gumy węglowej to materiał zastosowany w tylnej części podeszwy. Dzięki niemu podeszwa nie ściera się, a praca pięty jest dodatkowo wzmocniona.

  Prezentowane buty oferują nowoczesną cholewkę dopasowaną do stopy, która odpowiada za wysoką odporność na zużycie butów.

  Lekki materiał amortyzujący U4iCX to gwarancja trwałości, amortyzacji i pełnej dynamiki odbicia.


  Waga: 395 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: