Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty tenisowe męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do tenisa Wave Exceed CC niebieskie 2017 Zobacz większe

Buty do tenisa Mizuno Wave Exceed CC niebieskie 2017

Nowy

Mizuno

Nowoczesne buty do gry w tenisa Wave Exceed CC firmy Mizuno dla mężczyzn. Buty zaprojektowano w oparciu o technologie usprawniające amortyzację, stabilność i dopasowanie do stopy zawodnika. Buty Mizuno goszczą od niedawna na polskich kortach, ale dzięki precyzji wykonania i bardzo wysokiej jakości zyskały sobie wiernych zwolenników.

Więcej szczegółów

479,00 zł

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Męskie buty sportowe przeznaczone do gry w tenisa Wave Exceed CC przeznaczone są dla zawodników o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, którzy cenią sobie nie tylko komfort, ale także doskonałą amortyzację, stabilność i elastyczność. Buty przeznaczone na korty ceglane.

  Buty z kolekcji Wave wyróżnia zastosowanie płytki kompozytowej Mizuno Wave umieszczonej w podeszwie. Płytka odpowiada za rewelacyjną amortyzację i stabilność, dzięki której kostka znajduje się w naturalnej pozycji.

  PoWnCe to rewelacyjny materiał, z którego zbudowano podeszwę buta Mizuno. Wpływa na oszczędność wagi, która nie odbywa się kosztem utraty amortyzacji.

  Specjalna mieszanka gumy węglowej jest materiałem, z którego zbudowano tylną część podeszwy buta Wave Exceed CC. Jego zadaniem jest ochrona podeszwy przed ścieraniem oraz wsparcie pracy pięty.

  G-Flex Groove to innowacyjne żłobienia w podeszwie prezentowanych butów. Dzięki nim zawodnik cieszy się większym przyspieszeniem i ma możliwość wielokierunkowego przenoszenia ciężaru.

  Waga: 310g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: