Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty tenisowe męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do tenisa Wave Intense Tour 3 CC niebieskie 2017 Zobacz większe

Buty do tenisa Wave Intense Tour 3 CC niebieskie 2017

Nowy

Mizuno

Świetnie zaprojektowane męskie buty do gry w tenisa Wave Intense Tour 3 CC firmy Mizuno. Buty wyróżnia niesamowity komfort użytkowania, jak również doskonała amortyzacja i stabilność, a także świetne trzymanie stopy.

Więcej szczegółów

575,00 zł

289,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Intense Tour 3 CC to nowoczesne, męskie buty przeznaczone do gry w tenisa. Buty charakteryzuje atrakcyjny wygląd, jak również innowacyjna konstrukcja, która zapewnia nie tylko komfort podczas ich noszenia, ale także doskonałą amortyzację i stabilność, co jest niezwykle istotne dla skutecznej gry w tenisa.

  Mizuno Wave to świetna płytka kompozytowa umieszczona w podeszwie butów z kolekcji Mizuno. Wpływa na poprawę amortyzacji i stabilności, jak również na prawidłową pozycję kostki w trakcie.

  Lekki materiał amortyzujący ap+ umieszczony w podeszwie buta Mizuno gwarantuje zawodnikowi doskonałą amortyzację i lepszą trwałość butów.

  Specjalna mieszanka gumy węglowej to kolejny materiał, z którego zbudowano podeszwę prezentowanego buta. Umieszczenie go w tylnej części podeszwy zapewnia doskonałą ochronę przed ścieraniem i wsparcie dla pracy pięty.

  Cholewka butów zaprojektowana w innowacyjny sposób poprawia ich trwałość, a miękkie i lekkie materiały pozwalają stopom swobodnie oddychać.

  Wkładki wymienne prezentowanych butów są wygodne i zapewniają jeszcze większą trwałość butów.

  Waga: 370g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: