Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty piłkarskie Mizuno

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Mizuno Basara 001 TC buty halowe 2015 Zobacz większe

Mizuno Basara 001 TC buty piłkarskie 2015

Nowy

Mizuno

Buty Mizuno Basara 001 TC przeznaczone są dla graczy, którzy lubią innowacyjne technologie. To właśnie one pozwalają na wykorzystanie naturalnej energii gracza oraz współgrają z jego biomechaniką.

Więcej szczegółów

589,00 zł

549,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Górna część cholewki w butach Mizuno Basara 001 TC wykonana została z materiału Primeskin. Dzięki temu jest bardzo miękka w dotyku i zdecydowanie poprawia kontakt z piłką. Materiał ten charakteryzuje się także dużą elastycznością i odpornością na rozciąganie, co pozwala na bezpieczne ślizgi w trakcie gry. R- Fiber Control to system umieszczony w cholewce, który świetne trzyma stopę i redukuje przeciążenia powstałe w efekcie nagłych zwodów.

    W butach Mizuno Basara 001 TC zastosowano system sznurowania, który jest jednym z najgłębszych na rynku, co odpowiada za całkowicie idealne dopasowanie. Specjalne rozmieszczenie 9 kołków wpływa na szybszą reakcję w trakcie szybkiego biegu. Unikalny system D-Flex groove promieniuje spod łuku stopy. Pozwala to na skręcenie w sposób na jaki tradycyjna podeszwa nigdy nie pozwoli, idealne dla tych, którzy lubią szybką i agresywną grę.

    Buty Mizuno Basara 001 TC posiadają także nową wkładkę Zero-Glide, która działa jak syntetyczny zamsz. Ten materiał blokuje nogę jeszcze bardziej, co zwiększa tarcie i dzięki temu uzyskuje się bardziej efektywny transfer energii między stopą i butem. Wszystkie te technologie sprawiają, że ten model jest wszechstronny i wygodny.

5 Inne produkty w tej samej kategorii: