Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie Nordica

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Promachine 120 czerwone 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Promachine 120 czerwone 19/20

Nowy

Nordica

Profesjonalne buty narciarskie Nordica Promachine 120 z serii High performance, dedykowane doświadczonym zawodnikom, którzy trenują podczas różnych warunków na stoku. Model o niskiej objętości i doskonałej wydajności, co przekłada się na maksymalny komfort użytkowania.

Więcej szczegółów

1 899,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Znakomite połączenie komfortu, dopasowania do stopy i niezrównanej wydajności w postaci najnowszych butów narciarskich Nordica Promachine 120 z serii High performance. Model ten dedykowany jest przede wszystkim dynamicznym zawodnikom, którzy stawiają na możliwość nieustannego poprawiania osiągów oraz gwarancję najwyższego komfortu i wygody w każdych warunkach.

  Nordica Promachine 120 to obuwie narciarskie o niskim ciężarze, niezwykle lekkie, dynamiczne i znakomicie dopasowane do stopy. Konstrukcja butów zapewnia wysoki poziom twardości, nieznacznie mniejszy w stosunku do modelu Promachine 130.


  Nordica Infrared

  Buty narciarskie Promachine 120 bazują na innowacyjnej technologii Infrared, która ma ścisły związek z linerem 3D, oferującym rewelacyjną precyzję oraz dynamikę jazdy. System Infrared wykorzystuje specjalną lampę nagrzewającą, która umożliwia szybkie nagrzanie skorupy buta od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu but będzie idealnie przylegać do stopy. Buty narciarskie Nordica wyposażone zostały w skorupę z pełnego poliuretanu PU, co przekłada się na stałą trwałość i najwyższą jakość wykonania buta.

  Nordica Tri Fit

  Kontynuacją technologii Infrared jest konstrukcja Tri Force Shell Construction, czyli połączenie trzech rodzajów tworzyw, które odpowiadają za niezrównany komfort i wytrzymałość buta. System ten zapewnia łatwość w zakładaniu, jak również ściąganiu buta narciarskiego.

  Custom Cork Fit

  Prezentowane buty narciarskie Promachine 120 wyróżnia system Custom Cork Fit, który gwarantuje pełną personalizację w dopasowaniu linera do stopy o każdej wielkości. Dzięki niemu stopa pozostaje ciepła podczas jazdy na nartach, a wszelkie wstrząsy pojawiające się podczas jazdy są skutecznie redukowane.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to nowoczesna, w pełni oddychająca izolacja, dzięki której stopy zawodnika pozostają suche i ciepłe. Tworzywo Primaloft jest również ekologiczne z uwagi na 55% wykonania z surowców wtórnych. Primaloft Liner to innowacyjne mikrowłókna przypominające naturalny puch, które odpowiadają za niezrównaną barierę termiczną, jak również niepowtarzalne walory użytkowe.

  Boot Fitter Friendly

  Buty narciarskie z serii Promachine opracowano w taki sposób, by przynosiły maksimum korzyści z personalizacji i modyfikacji elementów poprzez system Boot Fitter Friendly. Jego zastosowanie umożliwia takie operacje na bucie jak np. zmiana pozycji klamry, odkręcanie jej, zmiana ustawienia cholewki lub wymiana paska Strap.

  Power Driver 60mm


  Buty narciarskie Promachine 120 wyposażono także w pasek Power Driver 60 mm, która ma za zadanie wzmacniać płynność w zginaniu buta, a także rozprowadzać nacisk z golenia, co przekłada się na rewelacyjną wydajność obuwia.

  Warto zwrócić również na konstrukcję podeszwy - GripWalk Soles, która gwarantuje lepszą przyczepność w każdych warunkach oraz lekkość i łatwość podczas chodzenia na różnych terenach. Podeszwy GripWalk Soles można z powodzeniem wymieniać. Buty są łatwe w zakładaniu i ściąganiu za sprawą systemu Easy Entry Soft Flap.

  Pragniesz nieustannie udoskonalać swoje osiągi na stoku, cieszyć się komfortem i rewelacyjną wydajnością podczas szusowania po śniegu? Postaw na najnowsze buty narciarskie Nordica Promachine 120 w kolorze czerwonym, a zyskasz:

  - obuwie oparte o technologię Infrared oraz liner 3D,
  - anatomiczną skorupę o szerokości 98 mm, wykonaną z pełnego poliuretanu PU,
  - naturalne ocieplenie z mikrowłókna Primaloft Liner,
  - but wewnętrzny 3D Cork Fit,
  - innowacyjny system Easy Entry Soft Flap,
  - pasek Power Driver 60 mm.


  Dane techniczne:

  Twardość: 120
  Szerokość: 98 mm
  But wewnętrzny: Isotherm 3D Cork Fit Primaloft

30 Inne produkty w tej samej kategorii: