Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Strider 120 DYN 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Strider 120 DYN 19/20

Nowy

Nordica

Nowe buty narciarskie Nordica Strider 120 DYN, wybierane do jazdy na nartach w najtrudniejszych warunkach. Model dedykowany zawodnikom stawiającym na szybką, agresywną jazdę, wymagającą znakomitej precyzji i wydajności. Buty Strider wyposażone zostały w podeszwy GripWalk z bieżnikiem Michelin oraz systemem Hike Mechanism.

Więcej szczegółów

2 199,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty narciarskie Nordica Strider 120 DYN, dzięki którym staniesz się prawdziwym mistrzem stoku oraz wspinaczki górskiej. Model opracowano na bazie najnowszych technologii, dzięki czemu świetnie sprawdza się w każdych, nawet najbardziej wymagających i trudnych warunkach. Sprzęt dedykowany jest przede wszystkim zawodnikom stawiającym na szybką i agresywną jazdę, idącą w parze z komfortem i znakomitą mocą.

  Prezentowane buty narciarskie Strider 120 DYN to rewelacyjne połączenie obuwia narciarskiego przeznaczonego do jazdy na przygotowanym stoku z butem freeridowym i tourowym, który zapewnia odpowiednio dużą swobodę.

  Nordica Strider to sprzęt, który zachwyca mocą praktycznych rozwiązań funkcjonalnych, w tym przede wszystkim alpejskim mechanizmem Hike Mechanism, który gwarantuje swobodę ruchu na poziomie 46 stopni, co umożliwia łatwość i wygodę w trakcie podchodzenia pod górę. System ten zaprezentowany został jako lekka cholewka, która znacząco ogranicza wagę całego buta, bez ingerencji w siłę i precyzję podczas jego użytkowania.

  Nordica Infrared

  Technologia Infrared prezentuje nam doskonałą kwinesencję customizacji obuwia narciarskiego, która obecnie skupia się już nie na manipulowaniu kształtem skorupy buta, a zaprojektowaniu takiego obuwia, które można w prosty sposób modyfikować w najbardziej newralgicznych miejscach. But narciarski Strider 120 DYN poddano procesowi nagrzewania lampą nagrzewającą Infrared, która ogrzewa skorupę buta od środka i na zewnątrz do odpowiedniego poziomu temperatury. W ten sposób but staje się jeszcze łatwiejszy w formowaniu, idealnie dopasowuje się do nogi zawodnika, a przy tym nie ulega jakimkolwiek uszkodzeniom podczas nagrzewania skorupy.


  3D W Cork Fit

  Cork Fit stanowi zupełnie nowe, atrakcyjne wcielenie linera o właściwościach termoformowalnych, bazującego na unikatowych cechach naturalnego korka i żywicy. Konstruując but wewnętrzny Nordica, szczególny nacisk kładziony jest na połączenie niezwykłego komfortu, wydajności i rewelacyjnego dopasowania linera do nogi. Spójną konstrukcję buta tworzą specjalnie modyfikowalne strefy: kieszonka na kostkę i piętę, jak również nowe komponenty, które wspaniale odwzorowują kształt nogi narciarza.


  Nordica Tri-Fit
  Tri-Fit Customization stanowi znakomite dopełnienie technologii Infrared, przenosząc nas na jeszcze wyższy poziom customizacji buta narciarskiego. Cała uwaga skupiona jest tu na skorupie, linerze i najważniejszych komponentach buta narciarskiego Strider 120 DN, dzięki czemu dopasowanie buta do nogi jest jeszcze bardziej zuaważalne.

   

  Tri Force Construction  Tri Force Construction zaprezentowano jako nową wersję lekkiej cholewki wykonanej z trzech rodzajów tworzywa syntetycznego, dzięki czemu oferuje jeszcze większy komfort, wydajność i łatwość podczas użytkowania. Nowa cholewka Triax jest lżejsza od klasycznego modelu PU i wspaniale łączy w sobie trzy elementy: sztywną podeszwę i ramę, miękką skorupę i cholewkę, jak również wyjątkowo miękki język, który decyduje swobodnym zakładaniu i zdejmowaniu obuwia.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft to nowy, oddychający materiał syntetyczny, który przypomina naturalny puch, wyróżniający się jednak lepszą wodoszczelnością. Primaloft to obecnie najczęściej spotykana ocieplina stosowana w butach narciarskich, gwarantująca stopom zawodnika przyjemne ciepło, suchość i wygodę przez cały dzień spędzony na stoku.

  Nordica Michelin

  Podeszwa Michelin zaprezentowana została jako innowacyjny, zintegrowany system oferujący rewelacyjną przyczepność na śniegu, lodzie i innych podłożach, z którymi spotykamy się na terenach górskich. Dzięki podeszwie Michelin obuwie Strider 120 DYN staje się jednym z najlepszych sprzętów do wędrówek po górach.

  Nordica Weather Shield

  Zintegrowany system Weather Shield przedstawiono jako specjalne powłoki obuwia narciarskiego Nordica, ograniczające dostęp śniegu i wody wewnątrz buta. W ten sposób stopy narciarza pozostają suche i ciepłe.  Dane techniczne:

  Twardość: 120
  Szerokosć: 100 mm
  But wewnętrzny: Laced 3D Cork Fit Primaloft Lite

30 Inne produkty w tej samej kategorii: