Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Cruise 60 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Cruise 60 18/19

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica 60 w kolorze czarnym dla początkujących zawodników oraz tych o szerszej stopie lub wyższym podbiciu. Model z kolekcji All Mountain / High Performance, przeznaczony do spokojnej jazdy rekreacyjnej. Buty zapewniają maksymalny komfort, przyjemne ciepło i dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

749,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wygodne, lekkie i szybkie buty narciarskie Nordica Cruise 60 dla początkujących zawodników, a także tych o szerszej stopie i wyższym podbiciu, w związku z czym preferują szersze buty. Wybierane są przede wszystkim do spokojnej jazdy rekreacyjnej na różnych stokach narciarskich.

  Buty narciarskie Nordica to model gwarantujący pełen komfort i wygodę podczas całego dnia spędzonego na stoku. Najnowsze technologie, które w nich zastosowano wpływają na idealne dopasowanie buta do stopy oraz łydki.


  Zachowanie naturalnej pozycji ciała to główne zadanie stojące przed systemem NFS (Natural Foot Stance), który ułatwia wykonywanie skrętów. Dzięki tej technologii każdy zawodnik radzi sobie jeszcze lepiej na stoku, bez względu na stopień zaawansowania w narciarstwie.


  Adjustable Cuff Profile


  Regulowany profil cholewki (ACP) to technologia, która oferuje perfekcyjne dopasowanie buta narciarskiego Cruise do łydki zawodnika, nie zważając na jej szerokość.  Cztery aluminiowe mikroklamry służą maksymalnej personalizacji butów narciarskich Nordica i ich świetnemu dopasowaniu do stopy. Klamry o niskim ciężarze są bardzo trwałe, co wpływa na ich wieloletnią niezawodność.  Dane techniczne:

  Twardość: 60
  Szerokosć: 104 mm
  But wewnętrzny: PFP Comfort Fit

30 Inne produkty w tej samej kategorii: