Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Strider 110 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Strider 110

Nowy

Nordica

Innowacyjne buty narciarskie Strider 110 marki Nordica dla doświadczonych zawodników, którzy pragną zjeżdżać na nartach nie tylko na stokach narciarskich. Buty są lekkie, wygodne i wysoce zaawansowane technologicznie.

Więcej szczegółów

1 649,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najnowsze buty narciarskie na sezon 2017/2018 od marki Nordica - model Strider 110 dla doświadczonych narciarzy. Skierowane są do tej grupy zawoników, którzy pragną szukać wrażeń nie tylko na stoku narciarskim, ale również poza nim zjeżdżając ze szczytów gór. Wyposażone w lekką skorupę bazującą na technologii Infrared Technology, jak również but wewnętrzny 3D Cork Fit Light, który perfekcyjnie dopasowuje się do stopy zawodnika. Dodatkowym udogodnieniem jest technologia New Hike Mechanism, która poprawia ruchomość skorupy w trakcie wspinania się na szczyty.


  But wewnętrzny 3D Cork Fit Light korzysta ze specjalnej mieszanki naturalnego korka i żywicy, które odpowiadają za znakomite trzymanie, kontrolę i komfort podczas jazdy wysokogórskiej.

  Buty Strider 110 wyposażono w technologię Tri-Fit, dzięki której możemy w pełni je spersonalizować zarówno w zakresie buta wewnętrznego, jak również skorupy.

  Kolejną innowacją jest technologia Tri Force Construction, która odpowiada za konstrukcję skorupy butów Nordica. Zastosowana w niej mieszanka trzech rodzajów poliuretanu wpływa na niską wagę skorupy i jej znakomitą sztywność.

  Stopy zawodnika, który zdecyduje się na zakup butów Strider 110 będą nieustannie ciepłe i suche, a dzieje się to za sprawą systemu Weather Shield, który zwiększa wodoodporność butów.

  Buty wyróżnia niesamowita przyczepność, która ułatwia chodzenie po śniegu i wspinaczkę po górach.  Dane techniczne:

  Twardość: 110
  Szerokosć: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit Light

30 Inne produkty w tej samej kategorii: