Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Speedmachine J2 Girl juniorskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine J2 Girl juniorskie 19/20

Nowy

Nordica

Nowa odsłona butów narciarskich dla dziewczynek Nordica Speedmachine J2 Girl, doskonale dopasowanych do potrzeb najmłodszych zawodniczek. Buty gwarantują niezrównany komfort, stabilność i bezpieczeństwo na stoku. Wyposażone w system Weight Adjuster oraz podeszwy High Traction Soles. Dostępne także w wariancie z podeszwami GripWalk Soles.

Więcej szczegółów

419,00 zł

359,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość na sezon 19/20 - buty narciarskie Nordica Speedmachine J2 Girl dla najbardziej wymagających zawodniczek, czyli juniorek. Buty o nowoczesnej konstrukcji stanowią niezwykłą mieszankę stabilności, wsparcia oraz bezpieczeństwa na każdym etapie jazdy. Pozwalają cieszyć się nie tylko komfortem, ale także optymalnym dopasowaniem do stopy, co poprawia płynność i wydajność.

  Buty Nordica Speedmachine J2 Girl bazują na innowacyjnej technologii Weight Adjustment Switch, którą zaprezentowano jako specjalny przełącznik służący do regulowania flexa w zależności od aktualnej wagi dziecka. System ten przyczynia się do większego komfortu, jak również sprawniejszego zakładania oraz zdejmowania butów narciarskich na stoku.

  Buty z serii Speedmachine Jr to także wygodny liner Comfort Fit, który zapewnia idealny komfort termiczny, jak również język oparty o technologię Easy Entry Soft Flap i klamry aluminiowe Full Alu Buckles, zwiększające dopasowanie do stopy dziewczynki.

  Standardowo buty narciarskie Nordica Speedmachine J2 Girl sprzedawane są z podeszwami High Traction Soles, w opcji dostępne są także jako model z podeszwami GripWalk Soles.

  Dane techniczne:

  Twardość: 45
  Szerokość: -
  But wewnętrzny: Comfort Fit

29 Inne produkty w tej samej kategorii: