Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 Girl juniorskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 Girl juniorskie 19/20

Nowy

Nordica

Dziewczęce buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 Girl, dostosowane do potrzeb najmłodszych zawodniczek. Buty oparte o technologię Weight Adjustment Switch, gwarantującą regulację flexa w zależności od wagi dziewczynki. Buty Nordica sprzedawane z podeszwami High Traction Soles, dostępne w opcji z GripWalk Soles.

Więcej szczegółów

479,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze buty narciarskie dla dziewczynek Nordica Speedmachine J3 Girl, dzięki którym każda młoda narciarka może udoskonalać swoje umiejętności narciarskie. Nowoczesna konstrukcja, praktyczne rozwiązania technologiczne i atrakcyjny design - wszystko to sprawia, że model ten zyskuje coraz większe uznanie wśród małych miłośniczek białego szaleństwa.

  Buty narciarskie Speedmachine J3 Girl to mieszanka idealnego dopasowania do stopy, stabilności, komfortu i bezpieczeństwa. Głównym ich atutem jest zastosowanie pionierskiego rozwiązania - technologii Weight Adjustment Switch, która umożliwia regulację poziomu flexa w zależności od wagi dziewczynki. Buty wykorzystujące ten system można regulować na trzech poziomach, co przekłada się na jeszcze większy komfort i łatwość podczas zakładania oraz zdejmowania sprzętu. Co więcej, zauważyć można lepsze przełożenie energii z nóg dziecka na narty, co skutkuje jeszcze płynniejszą i wygodniejszą jazdą.

  Nowoczesna konstrukcja butów Speedmachine J3 Girl oferuje także technologię Easy Entry Soft Flap uelastyczniającą język, jak również praktyczny pasek Strap 25 mm, który łączy górną część buta z mankietem oraz linerem. W modelu tym wykorzystano także aluminiowe klamry Full Alu Buckles, dzięki którym but Nordica lepiej przylega do stopy.

  W standardzie buty Nordica Speedmachine J3 Girl posiadają podeszwy High Traction Soles, usprawniające chodzenie po śniegu. Jako opcja można także zakupić podeszwy GripWalk, które ułatwiają chodzenie po każdym podłożu.

  Dane techniczne:

  Twardość: 35
  Szerokość: -
  But wewnętrzny: Comfort Fit

29 Inne produkty w tej samej kategorii: