Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 juniorskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 juniorskie 19/20

Nowy

Nordica

Juniorskie buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 z najnowszej kolekcji na sezon 19/20. Gwarancja doskonałej stabilności, komfortu i dopasowania do stopy. Model bazujący na technologii Weight Adjustment Switch, dostępny opcjonalnie z podeszwami GripWalk Soles.

Więcej szczegółów

479,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty narciarskie dla najmłodszych narciarzy Nordica Speedmachine J3, pozwalające na nieustanne udoskonalanie umiejętności na stoku i gwarantujące maksymalny komfort, stabilność i bezpieczeństwo. Buty z serii Speedmachine pozwalają cieszyć się beztroskim czasem spędzonym na stoku narciarskim, dbając równocześnie o to, by radość z jazdy na nartach przerodziła się w pasję, która zostanie z dzieckiem na lata.

  Buty Nordica Speedmachine J3 zaprojektowane zostały w oparciu o innowacyjną technologię Weight Adjustment Switch, odpowiedzialną za proste regulowanie poziomu flexa w zależności od wagi dziecka. Dzięki niej zgięcie butów Speedmachine J3 może być regulowane na trzech poziomach, co przyczynia się do podwyższonego komfortu podczas zakładania i zdejmowania butów Nordica, jak również optymalnego przełożenia energii na narty, dzięki czemu jazda staje się jeszcze bardziej płynna i wygodna.

  Buty narciarskie dla juniorów Speedmachine J3 bazują także na technologii Easy Entry Soft Flap, która przedstawiona została jako elastyczny język wpływający na łatwe i wygodne zakładanie oraz zdejmowanie butów Nordica. Model ten posiada także praktyczny pasek Strap 25 mm, łączący górną część buta z mankietem oraz wkładką, a także aluminiowe klamry Full Alu Buckles, które odpowiadają za dopasowanie buta do stopy dziecka.

  Buty juniorskie Speedmachine J3 marki Nordica w standardzie sprzedawane są z podeszwami High Traction Soles, gwarantującymi jak najlepsze wsparcie podczas chodzenia. Opcjonalnie, istnieje także możliwość dokupienia podeszw GripWalk Soles, które pozwolą Twojemu dziecku wygodnie chodzić zarówno po przygotowanym stoku, jak również po górach.

  Dane techniczne:

  Twardość: 45
  Szerokość: -
  But wewnętrzny: Comfort Fit

29 Inne produkty w tej samej kategorii: