Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 Plus (GW) juniorskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 Plus (GW) juniorskie 19/20

Nowy

Nordica

Nordica Speedmachine J3 Plus (GW) to jedne z najlepszych butów narciarskich dla juniorów dostępnych obecnie na rynku. Model oferuje doskonałe wsparcie i utrzymanie neutralnej pozycji, jak również maksymalną stabilność i przyspieszenie podczas jazdy. Najnowsze buty Nordica wyposażone zostały także w podeszwy GripWalk, gwarantując tym samym niezrównaną przyczepność i wydajność.

Więcej szczegółów

669,00 zł

569,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze odkrycie marki Nordica, stworzone z myślą o najmłodszych miłośnikach białego szaleństwa - buty narciarskie Nordica Speedmachine J3 Plus (GW), dzięki którym Twoje dziecko otrzyma sprzęt gwarantujący mu stabilność, pewność i bezpieczeństwo. Bez względu na to, czy Twoje dziecko dopiero rozpoczyna przygodę z narciarstwem, czy też coraz lepiej radzi sobie już na stoku, buty Speedmachine J3 Plus (GW) pozwolą mu zarazić się pasją jazdy na nartach.

  Tym, co wyróżnia prezentowane buty juniorskie Nordica Speedmachine J3 Plus (GW), jest innowacyjna technologia Weight Adjustment Switch, która pozwala na regulację flexa w zależności masy ciała dziecka. Dzięki temu rozwiązaniu but będzie perfekcyjnie dopasowany do potrzeb Twojego dziecka, a Ty będziesz mógł regulować zgięcie sprzętu na trzech poziomach w zależności od jego wagi. Możliwość regulacji wpływa na usztywnienie lub uelastycznienie buta Nordica, wpływając tym samym na lepszą kontrolę oraz wydajność.

  Dopełnieniem poprzedniego systemu jest technologia Easy Entry Soft Flap w postaci materiału umieszczonego w okolicach języka, gwarantującego łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu buta. Co więcej, w modelu tym zastosowano pasek Strap 25 mm, jak również klamry Full Alu Buckles, dzięki którym sprzęt idealnie przylega do stopy dziecka.

  Infrared


  Infrared Technology to spektakularny sposób na idealną personalizację obuwia narciarskiego Nordica poprzez nagrzewanie skorupy specjalną lampą. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w bootfittingu, kształt skorupy butów Speedmachine nie musi być już całkowicie zmieniany. Od tej pory wystarczy nagrzanie jej od wewnątrz i na zewnątrz i modyfikacja w newralgicznych miejscach, gwarantując tym samym idealne dopasowanie do potrzeb młodego zawodnika.


  Tri Fit
  Tri-Fit Customization to kolejny poziom customizacji obuwia narciarskiego Speedmachine J3 Plus (GW),który wspaniale łączy w sobie takie elementy jak: skorupa, liner, canting, rzep i regulacja klamr. Dzięki technologii Tri-Fit Customization buty narciarskie Twojego dziecka staną się integralną częścią jego nogi podczas zimowego szaleństwa na stoku!

  Dane techniczne:

  Twardość: 45
  Szerokość: -
  But wewnętrzny: Comfort Thermo Light Fit

29 Inne produkty w tej samej kategorii: