Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Speedmachine J4 Girl juniorskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine J4 Girl juniorskie 19/20

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica Speedmachine J4 Girl w wersji dla dziewczynek to model, który pozwoli cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem na stoku, pogłębiając tym samym miłość do narciarstwa. Buty z serii Speedmachine stworzono z myślą o najmłodszych narciarkach, dla których priorytetem jest bezpieczna, stabilna jazda, a także gwarancja łatwego zakładania oraz zdejmowania butów.

Więcej szczegółów

549,00 zł

459,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nordica Speedmachine J4 Girl to nowość na sezon 19/20 - buty narciarskie dla dziewczynek, dzięki którym każda mała narciarka może cieszyć się komfortem i maksymalnym bezpieczeństwem na stoku narciarskim. Buty Speedmachine J4 zaprojektowano w oparciu o rozwiązania stosowane w butach dla dorosłych, jednak tutaj szczególny nacisk kładziony jes tna dodatkowe wsparcie, utrzymanie naturalnej pozycji ciała, jak również łatwość w zakładaniu oraz zdejmowaniu butów.

  Prezentowane buty Speedmachine J4 Girl dla juniorek charakteryzuje zrównoważony flex na poziomie 55, jak również wygodny, świetnie izolowany termicznie but wewnętrzny, który jest prosty w zakładaniu. Ich nowoczesny design i jasna kolorystyka doskonale współgra z zastosowaniem podeszw High Traction Soles, które ułatwiają chodzenie w butach na różnych nawierzchniach.

  Buty dla juniorek Nordica Speedmachine J4 Girl idealnie przylegają do stopy dzięki zastosowaniu paska Strap 25 mm oraz klamr aluminiowych z mikroregulacją Alu Micro Buckles.

  Dane techniczne:

  Twardość: 55
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit

29 Inne produkty w tej samej kategorii: