Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Speedmachine J 70 juniorskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine J 70 juniorskie 19/20

Nowy

Nordica

Buty narciarskie dla juniorów Nordica Speedmachine J 70, które w pełni wykorzystują potencjał najmłodszych narciarzy. Sztywny flex, doskonała konstrukcja i świetne dopasowanie do stopy gwarantują nie tylko komfort i wydajność sprzętu, ale także zwiększają pewność siebie dziecka na stoku. Buty z ociepliną Primaloft i paskiem Strap 30 mm.

Więcej szczegółów

849,00 zł

719,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowy model w ofercie producenta Nordica, skierowany do najmłodszych narciarzy - buty narciarskie Nordica Speedmachine J 70, które świetnie łączą w sobie nowoczesną konstrukcję i rewelacyjną wydajność. Model z kolekcji All Mountain High Performance pozwala dziecku odkryć w sobie pasję z przemierzania kolejnych kilometrów na stoku, uwalniając przy tym chęć nieustannego udoskonalania umiejętności narciarskich.

  Buty Speedmachine J 70 zaprojektowano z myślą o dużych potrzebach młodych zawodników. Aby mogli cieszyć się lepszym komfortem i wydajnością na stoku, model ten łączy w sobie cechy klasycznego obuwia narciarskiego dla dorosłych z elementami typowymi dla obuwia juniorskiego. Podstawą jest tu nowoczesny liner Comfort Fit Jr Primaloft, dzięki któremu dziecko cieszy się nie tylko komfortem, ale także doskonałą izolacją termiczną obuwia. Kolejnym elementem są podeszwy High Traction Soles, sprzyjające wygodnemu chodzeniu w butach na różnych nawierzchniach.

  Tym, co wyróżnia buty Nordica dla juniorów jest zastosowanie paska Strap 30 mm oraz czterech klamr aluminiowych z mikroregulacją Full Alu Micro Buckles, dzięki którym stopa dziecka jest doskonale zabezpieczona.

  Primaloft

  Primaloft Liner to innowacyjna ocieplina imitująca naturalny puch. Gwarantuje dziecku najwyższy poziom komfortu, ciepło, jak również zabezpieczenie przed przedostawaniem się wody lub śniegu do wnętrza buta.

  Dane techniczne:

  Twardość: 70
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit Jr Primaloft

29 Inne produkty w tej samej kategorii: