Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Pro Machine J (90) juniorskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Pro Machine J (90) juniorskie 19/20

Nowy

Nordica

Najnowsze buty narciarskie dla juniorów Nordica Pro Machine J (90), gwarantujące komfort i dopasowanie do stopy na najwyższym poziomie. Model z anatomicznie ukształtowaną skorupą o szerokości 98 mm, jak również z najlepszą ociepliną Primaloft.

Więcej szczegółów

1 249,00 zł

1 059,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Zupełnie nowa propozycja marki Nordica dla najmłodszych miłośników białego szaleństwa - buty narciarskie Nordica Pro Machine J (90) dla juniorów, którzy każdego dnia pragną udoskonalać swoje umiejętności.  Model z serii All Mountain High Performance świetnie łączy w sobie nowoczesny design, gwarancję komfortu, jak również idealne dopasowanie.

  Konstrukcja butów narciarskich Pro Machine J (90) bazuje przede wszystkim na anatomicznie ukształtowanej skorupie o szerokości 98 mm, odpowiedzialnej za maksymalną siłę i wydajność sprzętu narciarskiego, linerze Isotherm 3D Primaloft.

  Podwójny język Easy Entry usprawnia zakładanie i zdejmowanie sprzętu.

  Buty narciarskie Nordica dla juniorów wyposażone zostały w nowoczesne podeszwy Alpine High Traction Soles, gwarantujące komfort podczas chodzenia na różnych nawierzchniach. Dodatkowo, zastosowano w nich także pasek Strap 35 mm oraz cztery klamry aluminiowe z mikroregulacją Full Alu Micro Buckles, które doskonale trzymają nogę dziecka.

  Tri Force

  Tri Force Shell Construction to innowacyjna konstrukcja skorupy, bazująca na trzech różnych typach tworzywa sztucznego o różnym poziomie elastyczności i grubości. Dzięki niej można w prosty sposób zredukować ciężar buta, bez negatywnego wpływu na jego wydajność.

  Primaloft

  Primaloft Liner to nowy rodzaj ociepliny przypominającej naturalny puch, gwarantującej znakomitą barierę przed wnikaniem wody i śniegu. Dzięki niej stopa dziecka pozostaje sucha i ciepła, pozwalając na przyjemny czas spędzany na stoku.

  Dane techniczne:

  Twardość: 90
  Szerokość: 98 mm
  But wewnętrzny: Isotherm 3D Primaloft

29 Inne produkty w tej samej kategorii: