Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 60 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 60 18/19

Nowy

Nordica

Buty nariciarskie Nordica Dobermann GP 60 dla juniorskiej grupy zawodników, którzy poszukują modelu o optymalnym komforcie i wydajności, a także gładkim i zrównoważonym flexie.

Więcej szczegółów

599,00 zł

489,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsza propozycja dla najmłodszych narciarzy - buty narciarskie Nordica Dobermann GP 60, które cieszą się uznaniem wśród grupy juniorów oraz ich rodziców. Głównym atutem butów narciarskich Dobermann GP 60 jest gwarancja optymalnego komfortu oraz pełnej wydajności, przy zastosowaniu gładkiego i zrównoważonego flexu.

  Prezentowane buty narciarskie wybierane są do nauki jazdy na nartach, a także udoskonalania umiejętności przez dzieci pragnące szusować przez cały dzień na stoku narciarskim. Zastosowano w nich komfortowy pasek Strap 25 mm, który znakomicie trzyma stopę, a także specjalne klamry Micro Adj, które wpływają na nieprawdopodobny komfort podczas jazdy na nartach.


  W prezentowanych butach narciarskich zastosowano wysokiej jakości poliuretan, który jest materiałem odpowiadającym za maksymalne dopasowanie buta narciarskiego do stopy dziecka.  Dane techniczne:

  Twardość: 60
  Szerokosć: 100 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit

29 Inne produkty w tej samej kategorii: