Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP TJ niebieskie Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP TJ niebieskie

Nowy

Nordica

Znakomite buty dla małych narciarzy Nordica Dobermann GP TJ w uniwersalnym kolorze biało-niebiesko-limonkowym. Wybierane zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki - zapewniają niezwykły komfort i dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wybór sprzętu narciarskiego dla najmłodszej grupy narciarzy to nie lada zadanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę bogatą ofertę wielu producentów. Marka Nordica prezentuje nam zatem świetne buty Dobermann GP TJ, które będą towarzyszyć dziecku przez wiele sezonów. Buty w kolorze biało-niebiesko-limonkowym to model uniwersalny - zaprojektowany z myślą zarówno o chłopcach, jak i dziewczynkach. Do jego stworzenia wykorzystano innowacyjny but wewnętrzny Comfort Fit, jak również skorupę doskonale przylegającą do łydki dziecka.

  Wymienne podeszwy w prezentowanych butach usprawniają chodzenie po śniegu, dzięki czemu dziecko czuje się wygodnie i komfortowo na stoku.


  Model Dobermann GP TJ wyposażono w cztery klamry aluminiowo-kompozytowe, które świetnie trzymają nogę małego narciarza i pozwalają zachować mu naturalną pozycję ciała.


  Dane techniczne:

  Twardość: 50
  Szerokosć: 100 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit

29 Inne produkty w tej samej kategorii: