Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP TJ 16/17 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP TJ

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Dobermann GP TJ to model zaprojektowany przez firmę Nordica z myślą o najmłodszych narciarzach. Buty zapewniają dobrze reagujący flex, wygodę i idealne dopasowanie do stopy dziecka.

Więcej szczegółów

499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Polski rynek oferuje szereg różnych butów narciarskich dla dzieci produkowanych przez mniej lub bardziej znanych producentów sprzętu sportowego. Firma Nordica jest marką znaną od wielu lat, a zaufanie klientów zdobyła wykorzystywaniem w swoich butach innowacyjnych technologii, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach. Jednym z ich modeli są buty Dobermann GP TJ, które zachwycają klasycznym wyglądem i wygodnym użytkowaniem.
  Buty Dobermann GP TJ są dowodem na to, że chodzenie w nich może być całkowicie bezproblemowe. Technologia Grip walk zastosowana w podeszwach wymiennych butów zapewnia zwiększoną przyczepność na śliskich powierzchniach, jak również pozwala zachować maluchom naturalną pozycję ciała w trakcie chodzenia i jazdy.  Prezentowany model posiada cztery klamry aluminiowo-kompozytowe, które pozwalają na perfekcyjne dopasowanie buta do stopy małego narciarza. Jest to niezwykle istotny element, który pozwala zachować bezpieczeństwo na stoku.


  Dane techniczne:

  Twardość: 50
  Szerokosć: 100 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit

29 Inne produkty w tej samej kategorii: