Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica GPX 70 16/17 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica GPX 70 16/17

Nowy

Nordica

GPX 70 to buty narciarskie dla narciarzy z grupy junior, które wyprodukowane zostały przez znaną na świecie firmę Nordica. Buty są odpowiednio twarde, wygodne i zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa najmłodszym zawodnikom.

Więcej szczegółów

899,00 zł

629,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Dzieci uwielbiają ruch i zabawę, dlatego też coraz częściej spotkać je można na stokach narciarskich, kiedy to wraz z rodzicami szusują na nartach. Jak co sezon, rodzic staje przed koniecznością wyboru odpowiednich butów narciarskich dla swojej pociechy. Firma Nordica stara się przełożyć swoje wieloletnie doświadczenie na stworzenie modeli perfekcyjnie dopasowanych do stopy i gwarantujących przyjemną i bezpieczną jazdę. Jednym z takich modeli są buty GPX 70, które posiadają poliuretanową powłokę, rzepy Power Strap 30mm, jak również aluminiowe klamry z mikroregulacją. Dzieci zachwycać się będą także ich świetnym czerwono-czarnym wykończeniem.
  Buty GPX 70 wyposażone zostały w innowacyjne technologie, dzięki którym chodzenie w nich staje się jeszcze łatwiejsze. W podeszwach wymiennych zastosowano technologię Grip walk, która odpowiada za bardzo dobrą przyczepność na śliskich powierzchniach i zachowanie naturalnej pozycji ciała podczas chodzenia w prezentowanych butach.  Modele z kolekcji 2016/2017 korzystają z systemu izolacji cieplnej Primaloft, dzięki której znacznie zwiększona została odporność na ucisk i wodę. Od tej pory maluchy mogą cieszyć się ciepłymi i suchymi stopami podczas zimowego szaleństwa na stoku.


  Dane techniczne:

  Twardość: 70
  Szerokosć: 100 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit JR - Primaloft

25 Inne produkty w tej samej kategorii: