Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Strider 95 W DYN 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Strider 95 W DYN 19/20

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica Strider 95 W DYN dla kobiet, które pragną cieszyć się komfortem i wygodą na każdym rodzaju stoku. Model doskonale radzi sobie w najtrudniejszych terenach, gwarantuje znakomitą wydajność, ciepło i optymalną przyczepność. Buty Nordica z podeszwami GripWalk i unikalnym bieżnikiem Michelin.

Więcej szczegółów

2 099,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nordica Strider 95 W DYN - buty narciarskie dla najbardziej wymagających zawodniczek, dla których ograniczeniem stają się wyłącznie ich predyspozycje fizyczne. Obwie narciarskie Nordica rewelacyjnie radzi sobie w każdym terenie - zarówno na przygotowanym stoku, jak również podczas wspinaczki górskiej i nierównej, trudnej nawierzchni. Model skierowany jest do narciarek świetnie radzącym sobie na nartach, stawiającym na moc doznań podczas szusowania i szybką, agresywną jazdę.

  Buty narciarskie Strider 90 W DYN zachwyca bogactwem innowacyjnych technologii, które przekładają się na unikatową konstrukcję sprzętu. Dzięki temu obuwie marki Nordica staje się nieprawdopodobnym połączeniem klasycznego buta do jazdy na przygotowanym stoku, jak również nowoczesnego obuwia freeridowego oraz tourowego.

  Kobiety stawiają na buty narciarskie Nordica Strider ze względu na możliwość swobodnego poruszania się na każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Zaawansowany system Hike Mechanism gwarantuje swobodę ruchu na poziomie aż 46 stopni, co w połączeniu z optymalną sztywnością buta sprawia, że zawodniczki cieszą się niezrównaną mocą i precyzją podczas agresywnej jazdy w dół. Dzięki tym butom Nordica będziesz z pasją przemierzać kolejne kilometry podczas górskich wycieczek, by następnie z uśmiechem na twarzy szusować z ostrymi zakrętami.

  Nordica Infrared

  Infrared Technology to podstawa konstrukcji buta narciarskiego dla kobiet Nordica Strider. Uważa się ją za najlepsze dotychczasowe rozwiązanie w bootfitingu, które wykorzystuje specjalną lampę nagrzewającą Infrared, odpowiedzialną za ogrzanie skorupy buta od środka i na zewnątrz. W ten sposób można uniknąć tradycyjnej manipulacji kształtem skorupy buta narciarskiego, a skupić się wyłącznie na jego newralgicznych dla zawodniczki elementach.

  Dzięki technologii Infrared but narciarski Nordica Strider 95 W DYN staje się łatwiejszy w formowaniu i lepiej dopasowuje się do nogi kobiety.


  3D W Cork Fit

  Cork Fit, czyli termoformowalny liner to nowa wersja buta wewnętrznego, który oferuje zawodniczkom perfekcyjne dopasowanie do nogi. Konstrukcja linera opiera się o ciekawe połączenie właściwości naturalnego korka i żywicy, dzięki czemu cała uwaga skupiona jest wokół maksymalizacji komfortu, wydajności i dopasowania do nogi.

  Analizując konstrukcję buta wewnętrznego Cork Fit zauważamy pewne strefy, które można sprawnie modyfikować - kieszonkę na kostkę i piętę, jak równie ż nowe elementy buta, które tworzą spójną całość.


  Nordica Tri-Fit
  Tri-Fit Customization określa się jako następny krok ku idealnej personalizacji obuwia narciarskiego Nordica. Konstrukcja Tri-Fit opiera się o połączenie najlepszych cech skorupy, buta wewnętrznego i kluczowych komponentów obuwia, dzięki czemu można doskonale łączyć liner i skorupę buta.

   

  Tri Force Construction  Tri Force Construction, czyli zupełnie nowe wcielenie cholewki buta narciarskiego Strider, imponującego lekkością i atrakcyjnym połączeniem trzech rodzajów tworzywa sztucznego. Cała konstrukcja Tri Force skupia się na maksymalnym usztywnieniu podeszwy i ramy, co świetnie przekazuje energię na narty, miękkości skorupy i cholewki dopasowującej się do nogi, jak również niewiarygodnej miękkości języka, odpowiedzialnego za prostotę w zakładaniu i zdejmowaniu buta.

  Nordica Primaloft Liner

  Nowość w butach narciarskich Nordica - specjalna ocieplina Primaloft, czyli świetnie oddychający materiał syntetyczny, którego miękkość może kojarzyć nam się z naturalnym puchem, jednak jego wodoszczelność i odporność na zmienne warunki atmosferyczne zaskoczy pewnie niejedną zawodniczkę. To właśnie za sprawą tworzywa Primaloft zawodnicy cieszą się ciepłem i wygodą podczas noszenia butów narciarskich Nordica.

  Nordica Michelin

  Rewolucja w konstrukcji buta narciarskiego Nordica Strider to także nowy wygląd cholewki, który powstał we współpracy z firmą Michelin. Podeszwa Michelin zapewnia niezrównaną przyczepność podczas chodzenia na każdym rodzaju podłoża - na śniegu, na lodzie oraz w każdym innym terenie.

  Nordica Weather Shield

  Weather Shield to nowoczesny, zintegrowany system powłok, które zabezpieczają but Nordica Strider 95 W DYN przed przedostaniem się do jego wnętrza śniegu i wody. System ten gwarantuje przyjemne ciepło i suchość nóg w każdych warunkach!  Dane techniczne:

  Twardość: 95
  Szerokosć: 100 mm
  But wewnętrzny: Laced 3D Cork W Fit Primaloft Lite

30 Inne produkty w tej samej kategorii: