Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Promachine 95 W damskie czarne 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Promachine 95 W damskie czarne 19/20

Nowy

Nordica

Lekkie, wydajne buty narciarskie damskie Nordica Promachine 95 W w kolorze czarnym, które stworzone zostały z myślą o zjazdach na przygotowanych trasach, jak również na nierównościach. Model oparty o technologię Infrared, bazujący na miękkich, wygodnych podczas użytkowania materiałach.

Więcej szczegółów

1 599,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty narciarskie dla kobiet Nordica Promachine 95 W należące do najnowszej kolekcji na sezon zimowy 19/20. Buty o niewielkiej objętości, lekkie, wygodne i bardzo wydajne, zapewniają znakomite dopasowanie do nogi zawodniczki, jak również świetną stabilność boczną.

  Buty narciarskie Promachine 95 W bazują na innowacyjnych technologiach, dzięki którym energia jest jeszcze szybciej transferowana, a precyzja i płynność jazdy godna jest prawdziwych mistrzyń narciarstwa. Buty  dedykowane jest lżejszym kobietom, które preferują rekreacyjną jazdę na nartach, a także sporty zimowe o średnim stopniu zaawansowania.


  Nordica Infrared

  Gwarancją niezrównanej customizacji obuwia narciarskiego Promachine 95 W jest zastosowanie specjalnej lampy Infrared, której zadaniem jest manipulacja kształtem skorupy poprzez nagrzewanie jej do odpowiedniej temperatury od środka, jak również na zewnątrz. W ten sposób but staje się jeszcze lepiej uformowany i dopasowany do nogi kobiety.

  Skorupa butów narciarskich Promachine 95 W powstała na bazie pełnego poliuretanu PU, dzięki któremu trwałość buta Nodica prezentuje się na jeszcze wyższym poziomie.

  Nordica Tri Fit

  Tri Fit Technology to, w połączeniu z systemem Infrared, najlepszy sposób na personalizację obuwia narciarskiego Nordica. Technologia skupia się głównie na skorupie obuwia, wkładce i elementach konstrukcyjnych sprzętu, dzięki czemu łatwiej dopasować obuwie do potrzeb zawodniczki.

  Nordica Tri Force

  Tri Force Shell Construction to zaawansowana konstrukcja łącząca w sobie mieszankę trzech tworzyw sztucznych, dzięki czemu buty imponują niezrównaną mocą, komfortem i łatwością w zakładaniu obuwia narciarskiego Nordica. System Tri Force wpływa na wzmocnienie komfortu bez konieczności poświęcania dodatkowej mocy podczas jazdy na nartach. Jego lekka waga i specjalna konstrukcja sprawia, że zakładanie i zdejmowanie obuwia staje się jeszcze prostsze nawet dla początkujących zawodniczek.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to jeden z głównych elementów obuwia Promachine dla kobiet, który oferuje odpowiedni poziom ciepła oraz suchości stopy podczas jazdy na nartach. Miękka, przyjemna mikrowyściółka wyglądem przypomina naturalny puch, który wpływa na lepszą barierę termiczną i komfort podczas użytkowania.

  Dodatkowo, buty narciarskie Promachine 95 W wyposażone zostały w system Easy Entry Soft Flap, która wpływa na łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu obuwia. Co więcej, do modelu dodano praktyczny pasek Strap 45 mm.

  Buty narciarskie Nordica Promachine 95 W to Twój patent na spędzenie magicznego czasu na stoku narciarskim. Wybierz ten model, jeżeli zależy Ci na obuwiu, które jest:

  - zaawansowane technologiczne w postaci systemu Infrared oraz Tri Force,
  - miękkie, wygodne ocieplenie Primaloft Liner,
  - skorupa obuwia Nordica gwarantuje przyjemną miękkość, jak również rewelacyjne dopasowanie do stopy. Wykonana z miękkiego, pełnego poliuretanu PU,
  - system Easy Entry Soft Flap, gwarantujący komfort zakładania i zdejmowania buta,
  - pasek Strap 35 mm.  Dane techniczne:

  Twardość: 95
  Szerokość: 98 mm
  But wewnętrzny: Isotherm 3D Cork Fit Primaloft

30 Inne produkty w tej samej kategorii: