Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Promachine 105 W damskie białe 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Promachine 105 W damskie białe 19/20

Nowy

Nordica

Wygodne, nowoczesne buty narciarskie Nordica Promachine 105 W dla kobiet, zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie. Buty Promachine 105 W gwarantują doskonałe dopasowanie do nogi, jak również świetną wydajność. Buty narciarskie Nordica dedykowane są kobietom o wysokim poziomie zaawansowania w narciarstwie.

Więcej szczegółów

1 899,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę
 • Buty narciarskie Nordica Promachine 105 W dla kobiet
  , które stawiają na połączenie nowoczesnego designu i znakomitego dopasowania do nogi. Buty Nordica wykonane zostały z wytrzymałych, a zarazem miękkich materiałów, dzięki czemu zapobiegają nadmiernemu zmęczeniu łydek oraz stóp, a także oszczędzają energię zużywaną podczas intensywnej jazdy na nartach.

  Buty Nordica Promachine 105 W skierowane zostały do zawodniczek o wysokim stopniu zaawansowania w sportach zimowych, pragnących cieszyć się komfortową jazdą w każdych warunkach.


  Nordica Infrared

  Buty narciarskie z serii Promachine to jeden z bestsellerowych modeli o doskonałej customizacji. Prezentowany model wykorzystuje specjalną lampę Infrared, która odpowiada za łatwość i szybkość w nagrzewaniu skorupy buta do odpowiedniej temperatury, zarówno w jego wnętrzu, jak również w części zewnętrznej. Efektem tego zabiegu jest idealne dopasowanie obuwia narciarskiego Nordica do nogi zawodniczki, zapewniając jej tym samym maksymalny komfort użytkowania. Skorupa butów Promachine wykonana została z pełnego poliuretanu PU, który gwarantuje trwałość obuwia.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Fit Technology, czyli inaczej Tri-Fit Dopasowanie to jeszcze wyższy level w customizacji buta narciarskiego Nordica. Szczególna uwaga przykładana jest tu na skorupie, wkładce oraz najważniejszych częściach sprzętu, dzięki czemu można sprawnie połączyć stopę z wkładką i skorupą obuwia narciarskiego. Cała istota technologii Tri-Fit zaprezentowana jest w postaci elementu grzewczego na podczerwień oraz wkładu korkowego Nordica. Dzięki technologii Tri-Fit buty Promachine 105 W są proste w zakładaniu oraz ściąganiu.

  Custom Cork Fit

  Zaawansowany system Custom Cork Fit odpowiada za szybkość i łatwość w personalizacji wkładki wewnętrznej, dzięki czemu można jak najlepiej dopasować but do nogi narciarki, a także zwiększyć ciepło w jego wnętrzu, by móc jeszcze lepiej amortyzować wstrząsy.

  Nordica Primaloft Liner

  Profesjonalna izolacja cieplna Primaloft Liner to element gwarantujący zawodniczkom odpowiedni poziom ciepła i suchość stóp w każdych warunkach. Primaloft Liner to niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku mikrowłókno, które wyglądem przypomina naturalny puch, dzięki któremu zapewniona jest odpowiednia bariera termiczna oraz komfort podczas użytkowania.

  Boot Fitter Friendly

  System Boot Fitter Friendly - gwarancja niezrównanych korzyści uzyskanych poprzez możliwość personalizacji i modyfikacji poszczególnych elementów obuwia narciarskiego Nordica. Dzięki niemu możemy w sprawny sposób zmieniać pozycję klamry, odkręcać ją, jak również zmieniać ustawienie cholewki.

  Power Driver 60mm


  Power Drive 60 mm to technologia w postaci innowacyjnego paska w butach narciarskich Promachine 105 W, zapewniającego większą wydajność i lepszy transfer mocy od buta na narty.

  Opcją dodatkową dostępną w butach narciarskich Promachine są przyczepne podeszwy Griwalk Soles, które umożliwiają chodzenie w butach narciarskich zarówno na śniegu, jak również na trudnym terenie. Buty są wymienne i kompatybilne z wiązaniami narciarskimi typu Gripwalk.

  Buty narciarskie Nordica Promachine 105 W to sprzęt dla wymagających, a zarazem doświadczonych zawodniczek, które świetnie radzą sobie na stoku. Wybierając ten model zyskujesz:

  - pełne zaawansowanie technologiczne zaprezentowane jako technologia Infrared oraz Tri-Force,
  - skorupę buta o szerokości 98 mm, z pełnego poliuretanu PU,
  - innowacyjne ocieplenie Primaloft Liner,
  - nowoczesny but wewnętrzny 3D Cork Fit,
  - łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu buta dzięki systemowi Easy Entry Soft Flap,
  - pasek Power Driver 60 mm.


  Dane techniczne:

  Twardość: 105
  Szerokość: 98 mm
  But wewnętrzny: Isotherm 3D Cork Fit Primaloft

30 Inne produkty w tej samej kategorii: