Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Cruise 55 W 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Cruise 55 W 18/19

Nowy

Nordica

Rewelacyjne buty narciarskie Nordica Cruise 55 W w kolorze białym, dla początkujących i średniozaawansowanych zawodniczek. Zastosowano w nich najnowsze technologie takie jak NFS (Natural Foot Stance), która zapewnia zachowanie naturalnej postawy ciała w trakcie zjazdów.

Więcej szczegółów

749,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość marki Nordica na sezon narciarski 18/19 - damskie buty narciarskie Nordica Cruise 55 W w kolorze białym, doskonale radzące sobie na różnych stokach narciarskich. Buty z kolekcji All Mountain / High Performance wybierane są przez kobiety początkujące oraz średniozaaawansowane w narciarstwie.

  Prezentowane buty narciarskie Nordica to świetne rozwiązanie w przypadku kobiet o szerszej stopie lub wyższym podbiciu. Charakteryzuje je nowoczesna konstrukcja, zapewniająca komfort i idealne dopasowanie do stopy.

  Buty narciarskie Nordica Cruise 55 W wyposażono w trzy klamry aluminiowe oraz jedną dodatkową klamrę, która zapewnia idealne przyleganie do stopy kobiety.


  NFS, czyli Natural Foot Stance to system pozwalający na zachowanie naturalnej pozycji stopy podczas zjazdów. Technologia ta poprawia stabilność na nartach, gwarantuje jeszcze większą wydajność i precyzję przy niewielkim nakładzie sił.  Dane techniczne:

  Twardość: 55
  Szerokosć: 104 mm
  But wewnętrzny: PFP Comfort Fit W

30 Inne produkty w tej samej kategorii: