Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Cruise 75 W 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Cruise 75 W 18/19

Nowy

Nordica

Buty narciarskie dla kobiet Nordica Cruise 75 W polecane Paniom o nieco szerszej stopie, by czuły się komfortowo. Wybierane do zjazdów na różnych stokach narciarskich, gwarantują komfort i wygodę przez cały dzień. Model z kolekcji All Mountain / High Performance.

Więcej szczegółów

859,00 zł

730,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Damska odsłona wygodnych butów narciarskich Nordica Cruise 75 W, które wybierane są przez kobiety o różnym stopniu zaawansowania w narciarstwie. Model z kolekcji All Mountain / High Performance w kolorze czarnym, z białymi wstawkami, co sprawia, że jest to produkt niezwykle uniwersalny.

  Buty narciarskie Cruise 75 W oferują pełne dopasowanie do stopy za sprawą wykorzystania najnowszych technologii, jak również nowoczesnej konstrukcji skorupy. Doskonale sprawdzają się w przypadku kobiet o szerszej stopie lub wyższym podbiciu - zastosowano w nich powiększoną skorupę o szerokości 104 mm.

  0


  Najnowszy system NFS to możliwość utrzymania naturalnej postawy ciała podczas zjazdów w butach narciarskich Nordica. Dzięki niemu skręcanie staje się łatwiejsze i bardziej efektywne, zarówno w przypadku doświadczonych, jak również początkujących zawodniczek.


  Adjustable Cuff Profile


  Doskonałe dopasowanie buta narciarskiego Nordica do łydki jest możliwe dzięki regulowanemu profilowi cholewki (ACP), bez względu na szerokość łydki.  Prezentowane buty narciarskie Nordica Cruise 75 W wykorzystują jeszcze jeden element dopasowania - cztery aluminiowe mikroklamry, które wyróżnia niska waga oraz nadzwyczajna trwałość.  Dane techniczne:

  Twardość: 75
  Szerokosć: 104 mm
  But wewnętrzny: PFP Precision Fit W

30 Inne produkty w tej samej kategorii: