Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Cruise 85 W damskie 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Cruise 85 W damskie 18/19

Nowy

Nordica

Lekkie, wygodne i bardzo wytrzymałe buty narciarskie Nordica Cruise 85 W dla kobiet na różnym poziomie zaawansowania w narciarstwie. Pozwalają zachować naturalną pozycję ciała, co dodatkowo zwiększa ich walory użytkowe. Doskonałe do zjazdów na różnych stokach narciarskich.

Więcej szczegółów

1 099,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Bardzo kobieca odsłona wysokiej klasy butów narciarskich Nordica Cruise 85 W, które należą do wyjątkowej kolekcji All Mountain Sport Performance. Stworzone zostały z myślą o zawodniczkach na różnym poziomie zaawansowania w narciarstwie. Oferują maksymalny komfort, wygodę i dopasowanie buta do stopy przez cały dzień spędzony na stoku.

  Buty narciarskie z kolekcji Cruise pozwlają na skuteczne udoskonalanie umiejętności i poprawę osiągów.


  Natural Foot Stance to inaczej gwarancja zachowania naturalnej pozycji ciała podczas zjazdów na stoku narciarskim. Technologia wpływa na komfortowe i ułatwione wykonywanie skrętów, co jest ważne dla początkujących zawodniczek.


  Adjustable Cuff Profile


  Górna część cholewki butów narciarskich Nordica jest bardzo dobrze regulowana, co decyduje o zmniejszonej objętości w okolicach łydki. ACP zmniejsza nacisk na łydkę, dzięki czemu narciarze mogą zachować naturalną pozycję ciała oraz pełną równowagę w trakcie zjazdu.  Najnowsze buty narciarskie marki Nordica posiadają cztery mikroklamry z aluminium, które mają zwiększyć dopasowanie skorupy do stopy kobiety. Ich głównym atutem jest niska waga i trwałość.  Dane techniczne:

  Twardość: 85
  Szerokosć: 104 mm
  But wewnętrzny: PFP Performance Fit W

30 Inne produkty w tej samej kategorii: