Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 95 W damskie 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 95 W damskie 18/19

Nowy

Nordica

Damskie buty z kolekcji Sport Performance Nordica Sportmachine 95 W, które wyróżniają bardzo dobre parametry idące w parze z niezwykłym komfortem i wygodą. Buty narciarskie oferują poszerzoną skorupę (102 mm), doskonałą a szerszą stopę i wyższe podbicie.

Więcej szczegółów

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Damskie buty narciarskie Nordica Sportmachine 95 W dla zawodniczek, które pragną spędzać całe dnie na stoku narciarskich. Charakteryzują je znakomite parametry, które gwarantują niezwykły komfort i nadzwyczajną wydajność.

  Prezentowany model stworzony został w oparciu o atrakcyjną skorupę 102 mm, która jest w stanie zmieścić zarówno stopę szerszą, jak również tą o wyższym podbiciu. Dzięki tej nowoczesnej konstrukcji są one łatwe w zakładaniu i w pełni spersonalizowane.

  Nordica Infrared

  Skorupa butów Nordica Sportmachine 95 W została wykonana w technologii Infrared. Jest to opatentowany przez firmę Nordica materiał, który pod wpływem promieniowana podczerwonego można dokładnie dopasować do stopy.

  Nordica Infrared to pewność, że w przypadku miejscowych ucisków buty narciarskie będzie można dopasować, tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas jazdy na nartach.

  Nordica Tri Fit

  Pełną personalizację buta narciarskiego zapewnia system Tri-Fit Customization Technology, który pozwala na odpowiednią modyfikację skorupy, buta wewnętrznego, jak również zewnętrznych elementów butów (canting, rzep oraz regulację klamer).

  Full PU

  Buty narciarskie marki Nordica wykorzystują pełny poliuretan, który powstaje w zaawansowanej technologii monowtrysku, oferując tym samym niezrównane właściwości skorupy.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to wysokiej jakości ocieplina w butach narciarskich Sportmachine, która tworzona jest z mikrowłókna imitującego naturalny puch. Materiał oferuje niski ciężar, świetną sprężystość i perfekcyjną izolację termiczną.

  Adjustable Cuff Profile

  Adjustable Cuff Profile to najnowszy sposób na dopasowanie buta narciarskiego do łydki, na co wpływa zmniejszenie nacisku na nią. W ten sposób kobieta cieszy się rewelacyjną równowawgą podczas zjazdów.


  Dane techniczne:

  Twardość: 95
  Szerokość: 102 mm
  But wewnętrzny: 3D W Performance Fit Primaloft

30 Inne produkty w tej samej kategorii: