Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Sportmachine 95 W 17/18 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 95 W 17/18

Nowy

Nordica

Atrakcyjne buty narciarskie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych zawodniczek Nordica Sportmachine 95 W. Buty posiadają rozszerzaną skorupę oraz but wewnętrzny 3D Performance Fit, który doskonale dopasowuje się do stopy kobiety. Usprawniają technikę jazdy i gwarantują komfort podczas użytkowania.

Więcej szczegółów

1 459,00 zł

1 159,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Niezwykle kobieca odsłona butów narciarskich - Nordica Sportmachine 95 W. Po model ten sięgają doświadczone zawodniczki, jak również te o średnim poziomie zaawansowania w jeździe na nartach. Buty posiadają skorupę opartą o technologię Infrared Technology, którą możemy dowolnie zwężać lub rozszerzać, a także but wewnętrzny 3D Performance Fit, który idealnie dopasowuje się do stopy kobiety. W modelu Sportmachine 95 W wykorzystano specjalny pasek Strap 35mm, dzięki któremu łydka narciarki jest jeszcze lepiej trzymana w bucie.  Skorupa buta marki Nordica powstała przy wykorzystaniu technologii Tri-Force Construction. Wzmacnia ona przenoszenie mocy oraz zwiększa sztywność butów.  Nordica zaprojektowała serię Sportmachine w taki sposób, by buty można było dopasować do swoich potrzeb. Wykorzystano w nich technologię Tri-Fit, która umożliwia nam personalizację zarówno buta wewnętrznego, jak i skorupy.

  System Weather Shield zapewnia nam pełną wodoodporność butów Nordica. Dzięki niemu ani śnieg, ani woda nie przedostanie się do ich wnętrza, skutkiem jest optymalna temperatura i eliminacja wilgoci.  New ACP, czyli jeszcze lepszy system Adjustable Cuff Profie odpowiada za pełną rozszerzalność cholewki butów Sportmachine 95 W. Cholewka idealnie dopasowuje się do łydki zawodniczki, dzięki czemu odczuwa ona mniejsze zmęczenie podczas zjazdów oraz cieszy się jeszcze lepszą równowagą.  Dane techniczne:

  Twardość: 95
  Szerokosć: 102 mm
  But wewnętrzny: 3D Performance Fit W - Primaloft

30 Inne produkty w tej samej kategorii: