Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do siatkówki Mizuno

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Neo 2020 Zobacz większe

Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Neo 2020

Nowy

Mizuno

Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Neo zaprezentowane w rewolucyjnej, pionierskiej konstrukcji. Model idealnie przylega do nogi zawodnika, zapewniając uczucie drugiej skóry owijającej się wokół stopy. Buty z wysoką cholewką, oparte o innowacyjną technologię Mizuno Enerzy.

Więcej szczegółów

699,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowy model obuwia halowego do siatkówki Mizuno Wave Lightning Neo, opracowany w zupełnie nowej, rewolucyjnej konstrukcji. Buty stworzone zostały z myślą o zawodnikach, którzy pragną skakać jeszcze wyżej niż do tej pory i cieszyć się niewiarygodnym komfortem. Nowe obuwie Wave Lightning idealnie przylega do stopy sportowca, zapewniając mu odczucie niemal drugiej skóry, która owija się wokół stopy.

  Buty siatkarskie Mizuno Wave Lightning Neo to model z podwyższoną cholewką, w którym zastosowano kultowe funkcje z obuwia Wave Lightning, jednak tym razem kładąc jeszcze większy nacisk na niezrównaną wydajność na boisku.

  Mizuno Wave

  Płytka Mizuno Wave została przedłużona w przedniej części podeszwy, dzięki czemu zapewnia zawodnikom doskonałą dynamikę odbicia i niezrównane przyspieszenie.

  Dynamotion Fit

  Buty Wave Lightning Neo wyposażono w pełni dzianinową cholewkę, która idealnie przylega do stopy, gwarantując tym samym świetną elastyczność i wygodę podczas treningu.

  Mizuno Intercool

  Pionierski system wentylacji Mizuno Intercool umieszczony został na całej długości podeszwy środkowej, by zapewnić sportowcom lepsze odprowadzanie ciepła i wilgoci gromadzącej się we wnętrzu obuwia. Jego zadaniem jest także zabezpieczenie przed przegrzewaniem się stopy.

  Removable Insock

  Wkładki wymienne bazują na technologii Removable Insock, która oferuje jeszcze większą trwałość obuwia, doskonały komfort i amortyzację.

  Dura Shield

  System ochrony palców sportowca, który umieszczony został w przedniej części obuwia Mizuno jako wzmocnienie w postaci termoplastycznego poliuretanu.

  XG Rubber

  Mizuno Enerzy to nowa technologia umieszczona w przedniej części podeszwy, oferująca wyjątkowy zwrot energii podczas wyskoków.

  U4iCX

  Nowy składnik podeszwy, czyli lekka pianka amortyzująca, która podwyższa trwałość obuwia i poprawia amortyzację podczas gry.

  Waga: 300 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: