Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do siatkówki Mizuno

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do siatkówki Mizuno Wave Momentum beżowe 2019 Zobacz większe

Buty do siatkówki Mizuno Wave Momentum beżowe 2019

Nowy

Mizuno

Buty do siatkówki Mizuno Wave Momentum w kolorze beżowym, doskonałe dla kobiet i mężczyzn. Buty skierowane do profesjonalnych zawodników, którzy grają na bloku lub z głębi pola. Nowoczesna, bezszwowa cholewka, komfort i najwyższa jakość wykonania.

Więcej szczegółów

599,00 zł

429,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty Mizuno Wave Momentum o charakterze unisex, skierowane do siatkarzy i siatkarek grających na bloku lub z głębi pola. Jeden z najbardziej profesjonalnych modeli w ofercie Mizuno na sezon AW19, wybierany przede wszystkim przez doświadczonych, zaawansowanych zawodników.

  Buty siatkarskie Wave Momentum charakteryzuje nowoczesny, atrakcyjny design w postaci pastelowego wykończenia, jak również zastosowanie licznych technologii i materiałów, które odpowiadają za niezrównaną wytrzymałość, trwałość i lekkość obuwia.

  Mizuno Wave

  Równoległa płytka kompozytowa Mizuno Wave to element zastosowany we wszytkich butach z serii Wave. Jego zadaniem jest wsparcie dynamiki odbicia, jak również amortyzacji podczas treningów.

  Air Mesh

  Lekka siateczka Air Mesh zastosowana w wierzchniej części obuwia Mizuno pozwala cieszyć się swobodnym przepływem powietrza w ich wnętrzu, podwyższając tym samym komfort i wygodę.

  Dynamotion Fit

  System Dynamotion Fit w postaci bezszwowej cholewki poprawia dopasowanie obuwia Wave Momentum do stopy zawodnika, a także maksymalizuje komfort i wygodę podczas treningów.

  Mizuno Intercool

  Na całej długości podeszwy środkowej butów siatkarskich Mizuno zastosowano system wentylacji odpowiadający za redukcję ciepła i wilgoci z wnętrza butów Mizuno.

  Removable Insock

  Wymienne wkładki w butach Mizuno Wave Momentum znacząco podwyższają trwałość obuwia, jak również komfort podczas jego użytkowania.

  Dura Shield

  Dodatkowa ochrona palców siatkarza w postaci systemu Dura-Shield zaprezentowana została w postaci innowacyjnego, termoplastycznego poliuretanu w przedniej części butów.

  XG Rubber

  Guma XG Rubber zastosowana w zewnętrznej części podeszwy butów Mizuno Wave Momentum wpływa na lepszą niż do tej pory przyczepność i elastyczność obuwia.

  U4iCX

  Lekki materiał amortyzujący U4iCX wykorzystany w podeszwie butów Mizuno pozwala cieszyć się lepszą amortyzacją i trwałością obuwia.

  Waga: 350 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: