Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do siatkówki Mizuno

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z4 Mid damskie różowe 2018 Zobacz większe

Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z4 Mid damskie różowe 2018

Nowy

Mizuno

Profesjonalne buty halowe z podwyższoną, trzywarstwową i bezszwową cholewką Mizuno Wave Lightning Z4 Mid to model dla dynamicznych zawodniczek poszukujących lekkich i trwałych butów. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii Mizuno zapewnia doskonałą amortyzację i stabilizację. Wbudowany pod palcami czujnik Kick-Sensor zapewnia szybkość i niewiarygodną zwrotność.  

Więcej szczegółów

599,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najlżejsze buty halowe dla kobiet Wave Lightning Z4 Mid marki Mizuno, dedykowane zawodniczkom grającym na pozycji atakującej. Mode dostarcza nie tylko komfortu i wygody, ale także wysokich walorów estetycznych. Buty sportowe charakteryzuje zastosowanie podwyższonej cholewki o bezszwowej konstrukcji, co gwarantuje komfort, jak również znakomitą ochronę dla kostki.

  Kolejnym atutem jest niska waga buta, która idzie w parze z wysokim poziomem amortyzacji i lepszym lądowaniem w przedniej części stopy. Nowoczesny czujnik kick-sensor wpływa na szybkość i zwrotność w trakcie gry.

  Płytka kompozytowa zastosowana we wszystkich butach z kolekcji Wave, sprzyja lepszej dynamice odbicia i amortyzacji.

  Lekka siateczka odpowiadająca za swobodny przepływ powietrza we wnętrzu butów Mizuno.

  Ruchy boczne stają się jeszcze bardziej przyczepne za sprawą tej innowacyjnej technologii zastosowanej w przedniej części podeszwy.

  Specjalne żłobienia i Kic-sensor to główne elementy charakteryzujące podeszwę butów z kolekcji Wave Lighning Z4 i Z4 Mid.

   

  Wysokie temperatury powodują konieczność skutecznego odprowadzania ciepła i wilgoci z butów za sprawą specjalnego systemu wentylacji.

  Większa trwałość i wygoda w trakcie gry w siatkówkę jest możliwa za sprawą wkładek wymiennych w butach Mizuno.

  Jeden z elementów budujących podeszwę prezentowanych butów. Odpowiada za świetne przetaczanie stopy i rewelacyjną amortyzację.

  Nowoczesny materiał wpływający na redukcję ciężaru w trakcie gry w siatkówkę.

  Ostatni ze składników podeszwy, którego zadaniem jest wsparcie amortyzacji i trwałości prezentowanych butów.  Waga: 240 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: