Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do siatkówki Mizuno

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z4 damskie różowe 2018 Zobacz większe

Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z4 damskie różowe 2018

Nowy

Mizuno

Lekkie buty dla szybkich siatkarek Wave Lightning Z4 marki Mizuno. Model wybierany najczęściej przez atakujące zawodniczki, które cenią sobie świetne dopasowanie buta do stopy oraz rewelacyjne czucie podczas gry.

Więcej szczegółów

579,00 zł

369,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najnowsze buty marki Mizuno dla siatkarek grających na pozycji atakujących - model Wave Lightning Z4 w kolorze różowym. Oferują nam wzmocnioną, bezszwową cholewkę, która zapewnia bezkonkurencyjne dopasowanie do stopy i czucia w trakcie gry. Co więcej, buty wyposażono w innowacyjny czujnik kick-sensor pod palcami, dzięki któremu poprawiona zostaje szybkość i zwrotność już na starcie.

  Mizuno Wave to główny element wszystkich butów z kolekcji Wave. Równoległa płytka kompozytowa ma na celu usprawniać dynamikę odbicia, amortyzację i komfort podczas treningów.

  Dyskretnie umieszczona siateczka Air Mesh twory wierzchnią część butów Wave Lightning Z4, by zapewniać swobodny przepływ powietrza w ich wnętrzu.

  Wzajemne dopasowanie butów Mizuno i stopy zawodniczki jest usprawnione dzięki technologii Dynamotion Fit, która redukuje zbędne przestrzenie między stopą a butem.

  Dynamotion Groove wpływa na usprawnianie ruchów bocznych, by poprawiać komfort i przyczepność podczas treningów.

  Wielokierunkowe i szybkie przenoszenie ciężaru zapewnione zostaje dzięki specjalnym żłobieniom D-Flex i nowoczesnemu bieżnikowi w butach Mizuno.

   

  Buty Wave Lightning Z4 wyposażono w system wentylacji Mizuno Intercool, który optymalizuje poziom ciepła i wilgoci w ich wnętrzu, dzięki czemu stopa zawodniczki nie poci się podczas treningów i meczów.

  We wkładkach wymiennych butów Mizuno zastosowano technologię Removable Insock, która odpowiada za komfort podczas intensywnych treningów, jak również za podwyższoną żywotność butów.

  Pianka amortyzująca SR touch w tylnej części podeszwy absorbuje wstrząsy, poprawia płynność i polepsza przetaczanie stopy.

  Materiał PoWnCe zmniejsza ciężar buta bez pomniejszania amortyzacji, co jest doceniane przez każdą zawodową siatkarkę.

  Ochrona palców u stóp jest szczególnie istotna, dlatego też w butach Wave Lightning Z4 zastosowano technologię Dura Shield.

  Kontynuacja materiału U4iC - lekki materiał amortyzujący U4iCX, który poprawia trwałość butów Mizuno, jak również amortyzację podczas treningów.  Waga: 225 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: