Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do siatkówki Mizuno

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z4 czerwone 2018 Zobacz większe

Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z4 czerwone 2018

Nowy

Mizuno

Profesjonalne, lekkie i świetnie zaprojektowane buty halowe do gry w siatkówkę Mizuno Wave Lightning Z4 w kolorze czerwonym wybierają szybcy zawodnicy grający głównie na pozycji atakującej. Innowacyjna, trzywarstwowa i bezszwowa cholewka rewelacyjnie dopasowuje się do stopy, dając tym samym niesamowity komfort gry. Wbudowany pod palcami czujnik Kick-Sensor odpowiada za zwrotność i lepszy start. 

Więcej szczegółów

579,00 zł

389,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Lightning Z4 w kolorze czerwonym to rewelacyjne buty halowe do gry w siatkówkę dla mężczyzn, które wykończono w kolorze czerwonym. Zaprojektowano w nich wzmocnioną i bezszwową cholewkę, która wpływa na świetne dopasowanie do stopy i lepsze czucie podczas gry. Są znakomicie zamortyzowane i gwarantują jeszcze lepsze lądowanie w przedniej części stopy przy zachowaniu niskiej wagi buta.

  Płytka równoległa Mizuno Wave decyduje o rewelacynej dynamice odbicia podczas gry w siatkówkę, jak również świetnej amortyzacji i komforcie.

  W wierzchniej części butów Wave Lightning Z4 znajduje się lekka siateczka Air Mesh, która pozwala na swobodny przepływ powietrza organiczając wilgoć i ciepło w ich wnętrzu.

  Idealne dopasowanie buta do stopy zawodnika to zadanie stojące przed popularną technologią Dynamotion Fit, co doceni każdy wymagający zawodnik.

  Wykonywanie ruchów bocznych w butach Mizuno jest możliwe za sprawą technologii Dynamotion Groove się, co podwyższa komfort i przyczepność.

  D-Flex to specjalne żłobienia w butach Mizuno, które odpowiadają za wielokierunkowe i szybkie przenoszenie ciężaru, by zwiększać przyspieszenie.

   

  System wentylacji Mizuno Intercool znakomicie reguluje wilgoć i ciepło we wnętrzu prezentowanych butów. System znajduje się na całej długości podeszwy środkowej butów Mizuno.

  Wkładki wymienne butów marki Mizuno oparto o technologię Removable Insock, by wspierać komfort i trwałość naszych butów.

  Lekka pianka amortyzująca SR touch budująca tylną część podeszwy butów Mizuno świetnie redukuje wstrząsy, by poprawić płynność i zwiększyć przetaczanie stopy.

  Redukcja ciężaru bez wpływu na amortyzację to zadanie stojące przed materiałem PoWnCe ulokowanym w podeszwie butów.

  Ochrona palców siatkarza i wzmocnienie trwałości butów to zadania stojące przed technologią Dura Shield.

  Ostatnim materiałem w podeszwie butów Mizuno jest U4iCX, który poprawia trwałosć, amortyzację i dynamikę odbicia.  Waga: 280 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: