Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do siatkówki Mizuno

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z3 niebieskie Zobacz większe

Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z3 granatowe 2017

Nowy

Mizuno

Nowe, lekkie buty halowe przeznaczone do gry w siatkówkę Wave Lightning Z3 wyprodukowane przez japońską firmę Mizuno. Buty dedykowane zawodnikom poszukujących modelu niezwykle dynamicznego, zapewniającego nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także znakomitą przyczepność i stabilność.

Więcej szczegółów

589,00 zł

389,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Profesjonalne, lekkie i bardzo dynamiczne buty halowe dla mężczyzn Wave Lightning Z3 od firmy Mizuno, które wybierane są przez zawodowych siatkarzy. Prezentowany model zaprojektowany został w niezwykle atrakcyjnym połączeniu koloru granatowego, białego i żółtego, które zwróci uwagę każdego oryginalnego i modnego mężczyzny. Co więcej, zastosowano w nim szereg innowacyjnych technologii, które gwarantują maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa w trakcie wymagających i długotrwałych treningów. Wave Lightning Z3 to jedne z najbardziej pożądanych butów dla siatkarzy.

  Mizuno Wave to równoległa płytka kompozytowa zastosowana we wszystkich butach z kolekcji Wave. Ma ona na celu chronić stopy w trakcie gry, a także poprawić amortyzację oraz stabilność.

  Przewiewna siateczka Air Mesh znajduje się w wierzchniej części buta. Zapewnia ona swobodne oddychanie stopy, dzięki czemu zoptymalizowany zostaje poziom ciepła i wilgoci wewnątrz buta.

  Marka Mizuno dba o doskonałe dopasowanie buta do stopy zawodnika. Lekka i bezszwowa cholewka sprawia, że but porusza się zgodnie z ruchem stopy siatkarza, co wzmacnia odczucie komfortu.

  Mizuno Intercool to rewelacyjny system wentylacji, który znajduje się w środkowej części podeszwy środkowej buta. Dba on o prawidłowy poziom ciepła i wilgoci wewnątrz buta, by zapewnić zawodnikowi komfort podczas najbardziej wymagających treningów.

  Dynamotion Groove to rozwiązanie wykorzystane w podeszwie prezentowanego buta. Jego zadaniem jest poprawa przyczepności oraz stabilności, co jest szczególnie istotne podczas wyskoków.

  Buty Wave Lightning Z3 posiadają specjalne wkładki zaprojektowane w oparciu o technologię Removable Insock. Są one wygodne, a przede wszystkim poprawiają amortyzację.

  Tylną część podeszwy buta Mizuno buduje materiał amortyzujący SR touch, który wpływa na redukcję wstrząsów, a także płynne przetaczanie stopy.

  Kolejnym pionierskim materiałem budującym podeszwę buta Wave Lightning Z3 jest PoWnCe, który zmniejsza ciężar buta, nie wpływając tym samym na zmniejszenie amortyzacji.

  Dużym atutem prezentowanych butów są specjalne żłobienia D-Flex Groove, które mają znaczący wpływ na wielokierunkowe przenoszenie ciężaru ciała, co skutkuje następnie rewelacyjnym przyspieszeniem.  Waga: 295g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: