Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Ibuki zielone 2019 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Ibuki zielone 2019

Nowy

Mizuno

Mizuno Wave Ibuki to buty do biegania w terenie dla mężczyzn, którzy stawiają na uniwersalny design i wygodę podczas codziennych aktywności. Trialowy model świetnie sprawdza się na różnych nawierzchniach, gwarantując znakomitą odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Buty sprawdzą się również jako idealny dodatek do codziennych stylizacji.

Więcej szczegółów

389,00 zł

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Męskie buty do biegania w terenie Mizuno Wave Ibuki, wybierane na treningi na różnych nawierzchniach. Buty treningowe Mizuno oferują niezrównany komfort i lekkość zarówno podczas codziennego biegania, jak również spacerów w terenie.


  Buty biegowe Wave Ibuki wyposażono w płytkę kompozytową umieszczoną w podeszwie, która wspiera amortyzację, jak również odpowiednią dynamikę biegania.

  Air Mesh

  Za rewelacyjną przewiewność wnętrza obuwia biegowego Mizuno odpowiada lekka siateczka Air Mesh, którą ulokowano w ich wierzchniej części.

  Dynamotion Fit

  Męskie buty do biegania Mizuno oparto o system Dynamotion Fit, który ogranicza zbędne przestrzenie pomiędzy stopą zawodnika a jego obuwiem, co wpływa na komfort biegania.

  EL8

  Jednym z elementów podeszwy butów biegowych Wave Ibuki jest lekkie tworzywo EL8, które wspiera amortyzację i lepsze odbicie w stosunku do poprzedniej wersji - pianki EVA.

  X10

  Specjalna mieszanka gumy węglowej jest nowoczesnym materiałem zastosowanym w tylnej części podeszwy butów Mizuno, której zadaniem jest zmniejszenie ścieralności podeszwy, jak również poprawa pracy pięty mężczyzny.


  Waga: 325 g

  Drop: 10 mm

28 Inne produkty w tej samej kategorii: