Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Mujin 5 2019 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Mujin 5 2019

Nowy

Mizuno

Profesjonalne buty trialowe do biegania Mizuno Wave Mujin 5 dla mężczyzn, przeznaczone na długie trasy i trudne warunki terenowe. Model oferuje pełne bezpieczeństwo, amortyzację i stabilność podczas biegania na szlakach górskich, dzięki systemom: Xta Ride i Fan-shaped Wave.

Więcej szczegółów

579,00 zł

409,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Jedne z najlepszych butów do biegania w terenie stworzonych przez markę Mizno - męskie buty biegowe Mizuno Wave Mujin 5, które poradzą sobie w każdych warunkach terenowych i na różnych dystansach. Buty Mizuno wyposażono w innowacyjne technologie, w tym przede wszystkim podeszwę wykonaną z gumy Michelin.

  Buty do biegania Wave Mujin 5 to świetna propozycja do biegania na szlakach górskich, kiedy to zawodnicy cieszą się maksymalnym bezpieczeństwem oraz komfortem i stabilnością.


  Płytka kompozytowa Fan-shaped Wave stworzona została w taki sposób, by biegacze odczuwali doskonałą amortyzację oraz stabilizację w trakcie treningów na szlakach górskich.

  Air Mesh

  Za sprawą siateczki Air Mesh męskie obuwie biegowe Mizuno Wave Mujin 5 pozwala swobodnie oddychać stopie zawodnika, dzięki czemu pozostaje sucha i odpowiednio schłodzona.

  Dynamotion Fit

  Buty do biegania Wave Mujin 5 wyposażono w zintegrowany system Dynamotion Fit, który odpowiada za utrzymanie stopy w stabilnym położeniu, dbając przy tym o redukcję zbędnych przestrzeni we wnętrzu obuwia.

  Premium Insock

  Wkładki klasy premium to gwarancja niezrównanego komfortu i trwałości obuwia Mizuno.

  Xta Ride

  Xta Ride to innowacyjny system podeszwy- specjalne elementy bieżnika w kształcie litery X oraz żłobienia w środkowej części podeszwy butów. Dzięki tej technologii buty do biegania Mizuno dostosowują się do każdego rodzaju podłoża.

  ap+

  W wyściółce butów Wave Mujin 5 zastosowano dodatkowe komponenty oferujące nadzwyczają amortyzację, trwałość oraz ponadprzęciętne odczucie komfortu.

  Michelin

  Nowoczesna konstrukcja bieżnika oraz wykorzystanie specjalnej gumy Michelin gwarantuje świetną przyczepność oraz możliwość zastosowania hamowania wielokierunkowego. Innowacyjny kształt wypustek na bieżniku, które zostały poskręcane sprawia, że błoto szybko odpada z podeszwy.

  ESS Rock Plate

  Świetnie zaprojektowana płytka ESS Rock Plate wpływa na idealne zabezpieczenie przodostopia przed kontuzjami i urazami.


  Waga: 360g

  Drop: 12 mm

27 Inne produkty w tej samej kategorii: