Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Emperor 3 2019 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Emperor 3 2019

Nowy

Mizuno

Jedne z najszybszych i najbardziej responsywnych butów do biegania w ofercie Mizuno - męskie buty biegowe Mizuno Wave Emperor 3 z asymetrycznymi wiązaniami. Świetnie dopasowane buty nadają się do bicia rekordów szybkości!

Więcej szczegółów

499,00 zł

389,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Męskie buty do biegania Mizuno Wave Emperor 3 to jeden z najszybszych i najbardziej responsywnych produktów w bogatym asortymencie japońskiego producenta. Dedykowany zawodnikom, którzy pragną bić rekordy szybkości, ciesząc się przy tym niesamowitym komfortem i wygodą na każdym etapie biegu.

  Obuwie do biegania Mizuno charakteryzuje atrakcyjny design z asymetrycznymi wiązaniami oraz nowoczesna podeszwa G3, która wpływa na lepszą niż do tej pory trakcję.


  Element wszystkich butów biegowych z serii Mizuno Wave - płytka kompozytowa, która gwarantuje ponadprzeciętną amortyzację i dynamikę biegu.

  Air Mesh

  Siateczka Air Mesh zastosowana w wierzchniej części męskich butów Wave Emperor 3 pozwala stopie oddychać, pozostawiając ją suchą i odprężoną.

  Dynamotion Fit

  Nowoczesny system Dynamotion Fit zaprojektowano w taki sposób, by stopa idealnie przylegała do obuwia Mizuno, ciesząc się przy tym pełnym dopasowaniem.

  Smooth Ride

  System płynnego przetaczania stopy Smooth Ride odpowiada za redukcję negatywnych sił wpływających na pracę stopy podczas zmian tempa biegania.

  X10

  Tylna część podeszwy męskich butów Mizuno bazuje na specjalnej mieszance gumy węglowej - materiale, który ogranicza ścieralność podeszwy i poprawia pracę pięty zawodnika.

  ap+

  W wyściółce męskich butów biegowych Wave Emperor 3 zastosowano dodatkowe komponenty, które odpowiadają za niezrównane odczucie komfortu w trakce biegu. Poprawiona jest także amortyzacja i trwałość obuwia.

  XG Rubber

  Kolejnym elementem podeszwy jest specjalna guma XG Rubber, która zwiększa przyczepność butów Mizuno.

  U4iC

  U4iC to innowacyjna pianka budująca podeszwę butów Mizuno, która skutecznie pochłania drgania i amortyzuje stopę biegacza.


  Waga: 200 g

  Drop: 9 mm

27 Inne produkty w tej samej kategorii: