Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Prodigy 2 2019 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Prodigy 2 2019

Nowy

Mizuno

Treningowe buty do biegania Mizuno Wave Prodigy 2 dla mężczyzn o stopie neutralnej, pozwalające cieszyć się niewiarygodnym komfortem i lekkością podczas biegania. Obuwie wyposażone w nową wersję płytki Paralell Wave oraz udoskonaloną cholewkę skutecznie trzymającą stopę.

Więcej szczegółów

399,00 zł

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość marki Mizuno dla mężczyzn o stopie neutralnej - buty do biegania Mizuno Wave Prodigy 2, które wzbogacono o nowe rozwiązania i technologie. Model wybierany na treningi na różnych dystansach, podczas których zawodnik odczuwa lepszą amortyzację oraz znakomite trzymanie stopy.

  Buty Mizuno wyposażone zostały w atrakcyjną cholewkę oraz miękką podeszwę, która podwyższa komfort użytkowania.  Mizuno Paralell Wave to nowa wersja pianki umieszczonej w podeszwie męskich butów treningowych Mizuno. Gwarancja świetnej amortyzacji i rewelacyjnej dynamiki biegu.

  Air Mesh

  Siateczka Air Mesh zaprojektowana została w taki sposób, by zapewniała swobodny przepływ powietrza we wnętrzu butów biegowych Wave Prodigy 2.

  Atrakcyjna cholewka połączona z systemem Dynamotion Fit pozwala na jeszcze lepsze trzymanie stopy niż do tej pory, co przekłada się na niezwykły komfort biegania.

  Smooth Ride to zaawansowany system płynnego przetaczania stopy, który pozwala na skuteczne ograniczanie negatywnych sił wpływających na pracę stóp podczas zmian tempa biegania.

  Całą długość podeszwy środkowej prezentowanych butów do biegania Mizuno wypełnia system wentylacji Mizuno Intercool, który reguluje poziom ciepła i wilgoci we wnętrzu obuwia.

  Specjalna mieszanka gumy węglowej jest innowacyjnym tworzywem budującym tylną część podeszwy, co wpływa na jej ograniczoną ścieralność, a także wmocnioną pracę pięty mężczyzny.

  U4iCX

  U4iCX to nowa, lekka pianka amortyzująca, która podwyższa poziom trwałości i amortyzacji męskich butów do biegania Mizuno Wave Prodigy 2.


  Waga: 320 g

  Drop: 12 mm

28 Inne produkty w tej samej kategorii: