Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Sky 2 2019 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Sky 2 2019

Nowy

Mizuno

Niezwykle wygodne buty do biegania Mizuno Wave Sky 2 dla zawodników, którzy trenują na długich dystansach. Zaprojektowane w oparciu o nową technologię Aerohug, która elimunuje luzy między butem a stopą. Idealne dla zawodników o stopie neutralnej.

Więcej szczegółów

629,00 zł

429,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość marki Mizuno na sezon SS2019 - buty do biegania dla mężczyzn o stopie neutralnej Mizuno Wave Sky 2. Model ten skierowany jest do tych zawodników, którzy najczęściej trenują na długich dystansach i pragną pokonywać jak największe odległości w wygodnym, lekkim obuwiu.

  Atutem prezentowanych butów biegowych Mizuno jest ich nowoczesna konstrucja, oparta między innymi o najnowszą technologię Aerohug, oferującą podwyższone uczucie komfortu i elastyczności obuwia.  Zupełnie nowa odsłona płytki kompozytowej, będącej elementem wszystkich butów z kolekcji Wave - model Cloud Wave, który zwiększa amortyzację i poprawia odczucie komfortu dla stóp.

  Aero Hug

  Nowość opracowana przez markę Mizuno. Technologia Aero Hug zaprezentowana została jako nowoczesna siateczka umieszczona w śródstopiu butów do biegania Wave Sky 2. Obejmuje ona całą stopę zawodnika, dzięki czemu ogranicza zbędne przestrzenie pomiędzy stopą a butem Mizuno.

  Air Mesh

  Siateczka Air Mesh to znakomity element wentylacyjny - zastosowana w wierzchniej części butów biegowych Mizuno, pozwala stopie oddychać w każdych warunkach.

  System Dynamotion Fit sprawia, że zbędne przestrzenie pomiędzy stopą biegacza a jego butem biegowym Mizuno są ograniczane, co wpływa na świetne ich wzajemne dopasowanie.

  Premium Insock to atrakcyjna wkładka typu premium, która odpowiada za jeszcze większy komfort i wytrzymałość obuwia dla mężczyzn Mizuno.

  System płynnego przetaczania stopy Smooth Ride ma na celu zmniejszać negatywny wpływ zmian tempa biegania na pracę stopy mężczyzny.

  Całą długość podeszwy środkowej butów do biegania dla mężczyzn Mizuno Wave Sky 2 wypełnia system wentylacji Mizuno Intercool, redukujący poziom ciepła i wilgoci we wnętrzu butów.


  X10 to technologia w postaci atrakcyjnego materiału wykorzystanego do budowy tylnej części podeszwy - specjalnej mieszanki gumy węglowej, która zmniejsza ścieralność podeszwy i wspiera pracę pięty zawodnika.

  U4iCX

  U4iCX to nowy składnik podeszwy umieszczony pod wkładką, dzięki któremu buty do biegania Wave Sky 2 są lepiej zamortyzowane i trwałe.


  Waga: 335 g

  Drop: 10 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: