Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Creation 20 szare 2019 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Creation 20 czarne 2019

Nowy

Mizuno

Profesjonalne buty do biegania Mizuno Wave Creation 20 dla długodystansowców. Zaprojektowane w oparciu o nowoczesną konstrukcję i zaawansowane technologie, oferują niezwykłe odczucie miękkości i komfortu, jak również pełnej elastyczności i amortyzacji.

Więcej szczegółów

749,00 zł

509,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Męskie buty do biegania Mizuno Wave Creation 20, wybierane przez zawodników o stopie neutralnej. Model znakomicie sprawdza się podczas treningów na długich dystansach, zapewniają lekki i bardzo dobrze zamortyzowany bieg.

  Zaprojektowano w taki sposób, by maksymalnie przylegały do stopy biegacza, zapewniając pełną swobodę ruchów i niezrównany komfort użytkowania podczas długich, intensywnych treningów.  Nowa wersja płytki Infinity Wave umieszczona pod piętą stanowi znakomity element amortyzacyjny - wpływa na lepszą dynamikę odbicia, jak również podwyższoną amortyzację w trakcie biegania.

  Air Mesh

  Kolejnym elementem obuwia biegowego Wave Infinity 20 jest siateczka Air Mesh, która reguluje poziom ciepła i wilgoci w butach.

  Maksymalne dopasowanie buta biegowego Mizuno do stopy zawodnika oferuje system Dynamotion Fit, którego zadaniem jest ograniczanie zbędnych przestrzeni we wnętrzu butów.

  Męskie buty do biegania Mizuno wyposażono w wysokiej klasy wkładki premium, które znacząco podwyższają komfort i trwałość obuwia.

  Smooth Ride to rewelacyjny sposób na poprawę płynności podczas biegania. Dzięki temu systemowi negatywny wpływ zmian tempa biegania na pracę stopy biegacza zostaje skutecznie ograniczony.

  Całą długość podeszwy środkowej męskich butów biegowych Mizuno Wave Creation 20 wypełnia system wentylacji, dzięki któremu stopa biegacza lepiej oddycha - jest pozbawiona nadmiaru ciepła i wilgoci.

  Nowoczesna mieszanka gumy węglowej to nowoczesny materiał wykorzystywany w podeszwie prezentowanych butów do biegania. Działa w dwojaki sposób: ogranicza ścieralność podeszwy, a także wspiera pracę pięty biegacza.

  U4iCX

  Nowy komponent w podeszwie pod wkładką z U4iCX odpowiada za nadzwyczajne odczucie komfortu i lekkości dla podeszwy stóp.


  Waga: 385 g

  Drop: 12 mm

28 Inne produkty w tej samej kategorii: