Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Creation 20 2019 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Creation 20 2019

Nowy

Mizuno

Atrakcyjne buty do biegania na długich dystansach Mizuno Wave Creation 20, wybierane przez zawodników o stopie neutralnej. Buty Mizuno oferują doskonałe odczucie miękkości dla stóp, znakomitą elastyczność, amortyzację i dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

749,00 zł

539,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • 20. odsłona butów do biegania dla mężczyzn Mizuno Wave Creation 20  przeznaczone do treningów na długich dystansach. Model o charakterze responsynym, jest znakomicie zamortyzowany, a zarazem miękki i elastyczny.

  Buty biegowe Wave Creation 20 zaprojektowano w taki sposób, by pozwalały na nieustanne udoskonalanie umiejętności, jak również wpływały na lekkość i znakomitą amortyzację biegu.  Płytka kompozytowa Mizuno Wave, którą zastosowano w podeszwie prezentowanych butów z serii Wave zaskakuje świetną dynamiką odbicia i poprawą amortyzacji w trakcie biegu.

  Air Mesh

  Siateczka Air Mesh umieszczona na przodostopiu obuwia biegowego Mizuno sprawia, że stopa może w nich swobodnie oddychać, bez względu na warunki.

  Ograniczenie zbędnych przestrzeni pomiędzy stopą zawodnika a jego butem Mizuno wpływa na znakomite ich wzajemne dopasowanie.

  Nowoczesna wkładka wymienna typu premium sprawia, że buty Mizuno są jeszcze lepiej zamortyzowane i trwałe.

  Profesjonalny system Smooth Ride to gwarancja płynności ruchów, co odbywa się za sprawą redukcji negatywnych sił oddziałujących na pracę zawodnika podczas zmian tempa biegania.

  System wentylacji Mizuno Intercool stworzony został w taki sposób, by znakomicie regulował poziom ciepła i wilgoci we wnętrzu butów do biegania dla mężczyzn Wave Creation 20.

  Tylna część podeszwy wykorzystuje wysokiej klasy mieszankę gumy węglowej, czyli materiał redukujący ścieralność i podeszwy i popawiający pracę pięty mężczyzny.

  U4iCX

  Lekka pianka amortyzująca U4iCX, którą wykorzystano w podeszwie butów do biegania Mizuno Wave Creation 20 podwyższa trwałość i amortyzację obuwia.


  Waga: 385 g

  Drop: 12 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: