Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Paradox 5 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Paradox 5 2018

Nowy

Mizuno

Buty do biegania dla mężczyzn Mizuno Wave Paradox 5 oferują maksymalne wsparcie i dynamikę podczas intensywnych treningów. Obuwie bardzo dobrze zamortyzowane i w pełni dopasowane do stopy zawodników o różnym poziomie zaawansowania w bieganiu. Dla osób ciężkich i bardzo ciężkich.

Więcej szczegółów

629,00 zł

429,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Jedne z najbardziej dynamicznych i komfortowych butów do biegania dla mężczyzn Mizuno Wave Paradox 5, oferujące maksymalne wsparcie, dynamikę oraz dopasowanie do stopy. Buty biegowe z kolekcji Wave charakteryzuje nowoczesna konstrukcja, która łączy w sobie innowacyjne technologie zapewniające uczucie lekkości i stabilności bez względu na warunki i nawierzchnię, na której trenujemy.

  Buty biegowe Mizuno Wave Paradox 5 to model idealny dla biegaczy o dużej masie ciała.

  Podwójna płytka kompozyowa Mizuno Wave zwiększa wsparcie stopy i amortyzację obuwia do biegania Wave Paradox 5.

  Specjalna siateczka Air Mesh znajduje się w wierzchniej części butów do biegania Mizuno, dziękic czemu pozwala stopie swobodnie oddychać, ograniczając przy tym gromadzenie się ciepła i wilgoci w ich wnętrzu.

  Dynamotion Fit to nowoczesny system dopasowania buta do stopy zawodnika, który redukuje zbędne przestrzenie pomiędzy nimi.

  Dbając o płynne, komfortowe bieganie, buty Wave Paradox 5 wykorzystują system Smooth Ride, który ogranicza negatywny wpływ zmian tempa biegania na pracę stopy biegacza.

  System wentylacji Mizuno Intercool dba o zapewnienie odpowiedniego poziomu ciepła i wilgoci we wnętrzu prezentowanych butów z kolekcji Wave.

  Premium Insock to wysokiej klasy wkładka premium umieszczona w podeszwie prezentowanych butów, która podwyższa trwałość i wytrzymałość obuwia.

  Tylna część podeszwy butów biegowych dla mężczyzn Mizuno stworzona została na podstawie specjalnej mieszanki gumy węglowego - antyścieralnego materiału, który wspiera pracę pięty zawodnika.

  Nowoczesne pianki U4iC oraz U4iCX to elementy amortyzujące, które poprawiają nie tylko amortyzację, ale także trwałość i wytrzymałość obuwia biegowego Wave Paradox 5.


  Waga: 315 g

  Drop: 12 mm

Produkty powiązane

28 Inne produkty w tej samej kategorii: