Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Mujin 5 czerwone Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Mujin 5 czerwone

Nowy

Mizuno

Zaawansowane buty biegowe Mizuno Wave Mujin 5 skierowane do mężczyzn biegających na długich dystansach, którzy oczekują podwyższonej amortyzacji i skutecznej ochrony podczas biegania w terenie, po zróżnicowanej nawirerzchni. Model z nowoczesną podeszwą z gumy Michelin.

Więcej szczegółów

579,00 zł

389,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość na sezon jesień/zima 2018 - świetnie zaprojektowane buty do biegania Mizuno Wave Mujin 5, które powstały z myślą o doświadczonych mężczyznach biegających na długich dystansach, w tym także na biegach ultra. Wybierane ze względu na znakomitą amortyzację oraz doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, za co odpowiada nowoczesna podeszwa Michelin.

  Model z linii Trial.

  Buty do biegania Mizuno Wave Mujin 5 wyposażono w płytkę Fan-shaped Wave, która gwarantuje nierównaną amortyzację, bezpieczeństwo i ochronę stopy podczas biegania na szlakach górskich.

  Lekka siateczka Air Mesh to element wpływający na swobodny przepływ powietrza w we wnętrzu butów biegowych Mizuno, tak by stopa mogła w nich oddychać nawet w najbardziej upalne dni.

  XtaRide to nowoczesny system w postaci atrakcyjnie zaprojektowanych elementów bieżnika w kształcie litery "X", jak również specjalnych żłobień Xta Groove, które znajdują się w środkowej części podeszwy.

  Buty do biegania z kolekcji Wave Mujin 5 są świetnie dopasowane do stopy, dzięki czemu zawodnik cieszy się niesamowitym komfortem i wygodą w każdej sytuacji.

  Atrakcyjne wkładki wymienne sprzedawane wraz z butami Mizuno podwyższają ich trwałość i poprawiają komfort biegania.

  Ap+ to technologia przedstawiona w postaci specjalnych komponentów w wyściółce butów, dzięki którym bieganie staj się przyjemnością, a amortyzacja jest znacząco podwyższona.

  Podeszwa Michelin, którą wykorzystano w butach do biegania Mizuno odpowiada za znakomitą przyczepność i hamowanie wielokierunkowe. W bieżniku zastosowano poskręcane wypustki, ułatwiające pozbywanie się błota z podeszwy.

  Zabezpieczeniem przodostopia jest nowoczesna płytka ochronna ESS Rock Plate.


  Waga: 360 g

  Drop: 12 mm

28 Inne produkty w tej samej kategorii: