Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Shadow 2 niebieskie Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Shadow 2 niebieskie

Nowy

Mizuno

Lekkie, treningowe buty do biegania Mizuno Wave Shadow 2 dla biegaczy, którzy oczekują od obuwia niskiego ciężaru, znakomitego czucia podłoża i idealnej amoryzacji. Model gwarantujący znakomite odbicie, wygodę i możliwość nieustannego pogłębiania swych umiejętności.

Więcej szczegółów

499,00 zł

339,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Lekkie, świetnie zamortyzowane buty treningowe do biegania Mizuno Wave Shadow 2, które skierowane zostały do zawodników o różnym poziomie doświadczenia w bieganiu. Wybierane są ze względu na niską wagę, jak również możliwość znakomitego czucia podłoża w niemal każdych warunkach.

  W butach biegowych Mizuno zastosowano najnowsze technologie, które wpływają między innymi na możliwość skutecznego odbicia ze śródstopia.

  W butach do biegania Wave Shadow 2 zastosowano popularną płytkę kompozytową, która oferuje znakomitą dynamikę odbicia i niewiarygodną amortyzację.

  Cloud Wave to spektakularna nowość marki Mizuno - płytka, która została skonstruowana w tak ciekawy sposób, by każdy biegacz mógł cieszyć się lekkim odbiciem ze śródstopia.

  Siateczka Air Mesh, która tworzy wierzchnią część butów sportowych Mizuno oferuje swobodny przepływ powietrza w ich wnętrzu oraz znakomite chłodzenie stopy.

  System Dynamotion Fit odpowiada za perfekcyjnie dopasowaną do stopy cholewkę, co przekłada się na niewiarygodny komfort biegania, porównywalny do biegania na boso.

  Mizuno jak zwykle kładzie nacisk na płynność w bieganiu, czego przykładem jest system Smooth Ride, skutecznie redukujący negatywne skutki zmian tempa biegania na pracę stopy zawodnika.

  Podeszwę butów Mizuno na całej jej długości wypełnia system wentylacji Mizuno Intercool, który chłodzi stopę, zmniejsza dopływ ciepła i ogranicza wilgoć, która związana jest z nadmierną potliwością podczas biegania w upalne dni.

  W butach do biegania marki Mizuno zastosowano dodatkowe komponenty, dzięki którym zawodnik cieszy się komfortem, znakomitą wytrzymałością ulubionych butów i zaskakującą amortyzacją.

  Mizuno Wave Shadow 2 to buty biegowe sprzedawane wraz z wkładkami wymiennymi, które podwyższają ich trwałość i odpowiadają za niezwykły komfort oraz wygodę.

  X10 to technologia w postaci innowacyjnej mieszanki gumy węglowej, czyli materiału wypełniającego tylną część podeszwy prezentowanych butów do biegania. Dzięki niemu podeszwa jest lepiej chroniona przed ścieraniem, a praca pięty biegacza zostaje dodatkowo wspierana.

  Podeszwa butów Mizuno stworzona została także w oparciu o lekki materiał amortyzujący U4iC, który wpływa na trwałość, amortyzację i komfort w trakcie biegania.


  Waga: 265 g

  Drop: 8 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: