Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty do biegania Mizuno Ezrun LX niebieskie Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Ezrun LX niebieskie

Nowy

Mizuno

Komfortowe, nowoczesne buty do biegania Mizuno Ezrun LX dla początkujących zawodników, dla których priorytetem jest niski ciężar obuwia i łatwość w bieganiu. Charakteryzuje je miękka podeszwa, stylowy design i znakomita amortyzacja.

Więcej szczegółów

309,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Jeden z najatrakcyjniejszych wizualnie modeli obuwia sportowego Mizuno - buty do biegania Mizuno Ezrun LX w kolorze czarnym, dedykowane początkującym zawodnikom, którzy pragną udoskonalać swoje umiejętności w bieganiu.

  Buty biegowe Mizuno wyróżnia świetny design, niski ciężar, jak również miękka i niesamowicie wygodna podeszwa, która oferuje rewelacyjną amortyzację.

  Siateczka Air Mesh zastosowana została w wierzchniej części prezentowanych butów do biegania Mizuno, dzięki czemu stopa biegacza może w nich swobodnie oddychać, co przekłada się na komfort podczas treningów.

  Za idealne dopasowanie butów biegowych Ezrun LX do stopy zawodnika odpowiada system Dynamotion Fit, którego celem jest optymalna redukcja zbędnych przestrzeni pomiędzy stopą a butem, dzięki czemu but znakomicie współpracuje ze stopą mężczyzny.

  Płynne przetaczanie stopy w butach biegowych możliwe jest dzięki systemowi Smooth Ride, którego zadaniem jest ograniczanie negatywnego wpływu zmian tempa biegania na pracę stopy biegacza.

  Kolejnym atutem jest nowoczesna konstrukcja podeszwy, w tym między innymi wykorzystanie w tylnej jej części specjalnej mieszanki gumy węglowej, która chroni podeszwę przed ścieraniem i usprawnia pracę pięty.

  U4iCX to atrakcyjny materiał zastosowany w podeszwie butów do biegania Mizuno, dzięki któremu buty są jeszcze bardziej trwałe i lepiej zamortyzowane.


  Waga: 310 g

  Drop: 12 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: