Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty do biegania Mizuno Wave Creation 19 szare Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Creation 19 szare

Nowy

Mizuno

Buty do biegania Mizuno Wave Creation 19  wyposażone w ewolucyjną płytkę Mizuno CLOUD WAVE z piankami U4iC i U4icX. Dedykowane zawodnikom o stopie neutralnej oraz umiarkowanie pronującym. Gwarantują dynamiczną amortyzację i pełen komfort w trakcie intensywnych treningów.

Więcej szczegółów

749,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najwyższy poziom komfortu i amortyzacji w postaci męskich butów do biegania Wave Creation 19.  Butydedykowane przede wszystkim dla biegaczy o stopie neutralnej, jak również tej lekko pronującej, tak by zapewnić jak najlepszą amortyzację i dynamikę.

  Buty biegowe Mizuno charakteryzuje nowoczesna konstrukcja, dzięki której stopa biegacza jest świetnie trzymana i dopasowana do obuwia.

  Duże, futurystyczne wrażenie robią przestrzenie w podeszwie jest to następny poziom technologii Wave czyli Infinity Wave. Dwie równoległe płytki są osadzone razem z miękkimi słupkami pomiędzy nimi by zapewnić jeszcze lepsze rozpraszanie wstrząsów.

   W butach biegowych Mizuno zastosowano innowacyjną płytkę Cloud Wave, która skutecznie podwyższa odczucie miękkości dla stopy oraz pełnej elastyczności, co wpływa na świetnie zamortyzowany bieg.

  W wierzchniej części butów do biegania Wave Creation 19 zastosowano lekką siateczkę Air Mesh, dzięki której stopa może lepiej oddychać bez względu na warunki atmosferyczne.

  System Dynamotion Fit umożliwia zawodnikowi w pełni dopasować ulubione buty do biegania tak, by gwarantowały maksymalny komfort i wygodę w trakcie treningów.

  Buty do biegania Mizuno Wave Creation 19 sprzedawane są wraz z nowoczesnymi wkładkami wymiennymi, które podwyższają ich trwałość oraz komfort podczas ich użytkowania.

  Najnowszy system Smooth Ride to gwarancja płynności podczas długich i intensywnych treningów. Zaprojektowany w taki sposób, by lepiej przetaczać stopę i ograniczać negatywne oddziaływanie zmian tempa biegania na pracę stopy biegacza.

  Na całej długości podeszwy środkowej butów Mizuno zaprojektowano zaawansowany system wentylacji Mizuno Intercool, który skutecznie ogranicza zbędną wilgoć i ciepło z ich wnętrza.

  Specjalna mieszanka gumy węglowej jest materiałem zastosowanym w tylnej części butów biegowych Mizuno, dzięki czemu świetnie chroni podeszwę przed ścieraniem i wspiera pracę pięty biegacza.

  Materiał U4iCX to nowość w ofercie Mizuno - w znaczący sposób zwiększa odczucie komfortu i skutecznie poprawia dynamikę odbicia oraz amortyzację w trakcie biegania.

  Buty sprawdzą się zarówno na treningach jak i zawodach.

  Buty mają bardzo małą wagę w porównaniu z innymi markami.

  Waga: 360 g

  Drop: 12 mm

28 Inne produkty w tej samej kategorii: